Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie należą mi się alimenty na dziecko

Polecane posty

Gość gość
"pozdrawiam ze słonecznych Sianorzet" Martwie sie troche że cie w tych Sianorzętach znowu zerżnie jakiś degenerat. Wy to sie jakoś po zapachu poznajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jej "zerżnie" to juz nie twoj problem-raczej jej przyjemność. Ty sie martw o byś miał kogo zerżnąć choc to mało prawdopodobne-pewnie musisz za te usługi płacic..hehehehe A w tej chwili zakasaj rekawki i tyraj jak osioł co by starczyło na alimenty na cudze dzieci błahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi właśnie o to że kopulacje degeneratów to mój problem. Bo jak słusznie zauważyłaś muszę na degenerackie bachorstwo tyrać jak osioł. A może by samotne matki i niepłacących ojców sterylizować? I niech sobie dalej kopulują na zdrowie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój styl pisania świadczy o maksymalnym zezwierzęceniu I takich się powinno eliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""""" [zgłoś do usunięcia] gość Chodzi właśnie o to że kopulacje degeneratów to mój problem. Bo jak słusznie zauważyłaś muszę na degenerackie bachorstwo tyrać jak osioł. A może by samotne matki i niepłacących ojców sterylizować? I niech sobie dalej kopulują na zdrowie oczko.gifusmiech.gif """""" No właśnie . Najpierw daje ,później rodzi a następnie żąda pieniędzy na dzieci swoje od całego świata. Od siebie nie żąda. Ona się wybzykała i urodziła. Reszta to już problem całego świata.Ja to się zastanawiam . Ile ja mam już dzieci? Im dłużej na takie k*******o będzie się pozwalać, tym szybciej upadną państwa.Im dłużej będzie socjal dla samotnych matek tym dłużej to k*******o się nie skończy.I nie ma co oczekiwać i się oszukiwać ,że to dziecko , zrodzone z k*******a będzie społeczne.Będzie tak samo społeczne jak jego matka. Będzie jak krokodyl. Wielka gęba do żarcia i małe rączki do roboty.Państwo Polskie istniało i przetrwało , bo był honor i szacunek i poszanowanie tradycyjnych wartości. Teraz jest ,rób co chcesz i postawa roszczeniowa. Mnie wszystko wolno i mnie się należy. Ja za siebie nie odpowiadam ani za swoje życie . Ani za swoje dzieci. Ja robię co chcę. A za to odpowiadasz Ty..Co te feministki jeszcze wymyślą? Do czego jeszcze doprowadzą? Dlaczego te środowisko jest jeszcze tolerowane? Czemu i komu to służy? Poprawność polityczna już dawno stała się ideą chybioną.Tylko nikt nie poniósł odpowiedzialności za propagowanie tej idei i związanych z nią szkód. Zarówno w wymiarze dzisiejszym ale i przyszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde dziecko ktore sie rodzi jest nowym podatnikiem. Moim zdaniem należy wesprzeć matkę. To nieprawda ze regeneracji rodzą degeneratow. Przy odpowiednim wsparciu społecznym nawet z tak zdegenerowanej rodziny moze wyrosnac zdrowy moralnie Człowiek. Mniej nienawiści wiecej człowieczeństwa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpek
cyt:No właśnie . Najpierw daje ,później rodzi a następnie żąda pieniędzy na dzieci swoje od całego świata. Od siebie nie żąda. Ona się wybzykała i urodziła. Reszta to już problem całego świata.Ja to się zastanawiam . Ile ja mam już dzieci? Im dłużej na takie k*******o będzie się pozwalać, tym szybciej upadną państwa.Im dłużej będzie socjal dla samotnych matek tym dłużej to k*******o się nie skończy.I nie ma co oczekiwać i się oszukiwać ,że to dziecko , zrodzone z k*******a będzie społeczne.Będzie tak samo społeczne jak jego matka. Będzie jak krokodyl. Wielka gęba do żarcia i małe rączki do roboty ----------- jak ty który zwiesz się człowiekiem,mężczyzną możesz pisać o kobietach?! ja takiego drania nie dopuściłabym nawet na odległość trzech metrów. nie wiem czy masz rodzinę ale takiego chama nawet przez moment bym nie chciała oglądać jesteś chorym człowiekiem tylko osoba z problemami jest w stanie tak nienawidzić kobiet,ludzi to co tworzysz to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma problem i szuka pomocy a wy jej ubliżacie ...naprawde przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zawsze ma problem. Jak ma męża ma problem, i jak nie ma męża ma problem. Jak ma dziecko ma problem, i jak nie ma dziecka ma problem. Jak ma pieniądze ma problem, i jak nie ma pieniędzy ma problem. "Kobieta" i "problem" to synonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×