Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktos z was prowadzi firma spedycyjna lub transportowa

Polecane posty

Gość testy na przewoznika

Witam

Mam do sprzedania najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:

www certyfikatkompetencjizawodowych pl

100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat

 

UWAGA KURS NIE JEST OBOWIĄZKOWY - NASZE MATERIAŁY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZĄ DO ZDANIA EGZAMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingygo

Wcale nie trzeba mieć tak ogromych funduszy na strart... jak już się zorientujesz na rynku to możesz wziąć samochód w leasing, trochę się doszkolić... ja tak zacyznałem w sumie z przypadku, potem wziałem Atego w leasing (salon w Emilianoweie k. Warszawy), znajomości, kursy i teraz całkiem nieźle mi idzie więc polecam. tylko trzeba byc penwym swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuch
Dnia 8.04.2019 o 14:02, Gość Ingygo napisał:

Wcale nie trzeba mieć tak ogromych funduszy na strart... jak już się zorientujesz na rynku to możesz wziąć samochód w leasing, trochę się doszkolić... ja tak zacyznałem w sumie z przypadku, potem wziałem Atego w leasing (salon w Emilianoweie k. Warszawy), znajomości, kursy i teraz całkiem nieźle mi idzie więc polecam. tylko trzeba byc penwym swego

A zwraca Ci się powoli? Różne opinie o tych mercach słyszałem chociaż jak tak w głowie sobie ułożyłem to wyszło mi na plus. Prawda to, że są ekonomiczne i mało palą czy ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ablabla
Dnia 14.04.2019 o 09:11, Gość Kaczuch napisał:

A zwraca Ci się powoli? Różne opinie o tych mercach słyszałem chociaż jak tak w głowie sobie ułożyłem to wyszło mi na plus. Prawda to, że są ekonomiczne i mało palą czy ściema?

Teraz np. Mercedes Actros to 16L pali bez naczepy przy 90km/h co jest no nie powiem, bardzo zadowalające, ale na Atego to musisz poczekać na odp... Actrosy bardziej nie zawodne, ale to zajedź do salonu i popytaj jakie są historie z tymi ciężarówkami. Imo w siedlcach największy wybór na Mazowszu, a Emilianów ma najepszy serwis Mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truckdigger
Dnia 12.08.2019 o 05:44, Gość Ablabla napisał:

Teraz np. Mercedes Actros to 16L pali bez naczepy przy 90km/h co jest no nie powiem, bardzo zadowalające, ale na Atego to musisz poczekać na odp... Actrosy bardziej nie zawodne, ale to zajedź do salonu i popytaj jakie są historie z tymi ciężarówkami. Imo w siedlcach największy wybór na Mazowszu, a Emilianów ma najepszy serwis Mercedesa

Tak, Emilianów ma podnośnik 5 kolumnowy, można podnieść od ręki ciężarówkę i rozpocząć diagnozę, jeżeli podwozie siada. No tak się czasem zdarza, szczególnie po zimie, jak pełno dziur jest na drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zecold

Jak poczytałem o tym podnośniku to po prostu w szoku byłem. Można podnieść nim prawie 100 ton, to tak jakby z przyczepą wypełnioną żelastwem podnieść trucka - prawdziwa maszyna :D W tym salonie jeszcze nie byłem, ale chciałbym obejrzeć Actrosy a czytam o obsłudze wiele dobrych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli prowadzicie własną firmę transportową lub zamierzacie ją prowadzić to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy www.cskrozped.pl w Lublinie. U nich możecie zdobyć kwalifikację wstępną dla zawodowych kierowców oraz przejść kurs przygotowujący to transportowania substancji niebezpiecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebuś
Dnia 14.04.2019 o 09:11, Gość Kaczuch napisał:

A zwraca Ci się powoli? Różne opinie o tych mercach słyszałem chociaż jak tak w głowie sobie ułożyłem to wyszło mi na plus. Prawda to, że są ekonomiczne i mało palą czy ściema?

ja jestem z mojego zadowolony, jednak mercedes to mercedes :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejnal
18 godzin temu, Gość sebuś napisał:

ja jestem z mojego zadowolony, jednak mercedes to mercedes :DD

Jeśli mówimy o Actrosie, to jak na ciężarówkę to jest ekonomiczny samochód. W Warszawie i okolicach jest kilka salonów, w których można się sporo dowiedzieć o tym modelu i chyba nawet się przejechać testowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymis

A czy zaczęliście już wprowadzać do swoich firm system do monitoringu GPS? Jeśli jeszcze nie, to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę na Flotman, ponieważ z jego pomocą może być to jednak dużo łatwiejsze i jednocześnie poprawiające wydajność rozwiązanie. O czym można przekonać sie na ich stronie, kanale YT, czy przede wszystkim przy kontakcie z asystentem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jEDI
 

Jeśli mówimy o Actrosie, to jak na ciężarówkę to jest ekonomiczny samochód. W Warszawie i okolicach jest kilka salonów, w których można się sporo dowiedzieć o tym modelu i chyba nawet się przejechać testowo 😉

To prawda, przy okazji wiesz ze inwestujesz w pewniaka, ktory na rynku jest od dawna i ma swietnie dzialajacy serwis w tym we wspomnianym Emilianowie np Jak Cie interesuja koszty i oszczednosci to daj znac moge cos podpowiedziec jaku mnie to wygladalo na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze korzystam z Blau Speed, cyklicznie zlecam zamówienia. Możesz zobaczyć jak firma działa, czym zajmują się, ogólnie w internecie dużo o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja zawsze korzystam z Blau Speed, cyklicznie zlecam zamówienia. Możesz zobaczyć jak firma działa, czym zajmują się, ogólnie w internecie dużo o nich

Też im zlecam ostatnio sporo i zdecydowanie mogę powiedzieć że Blau Speed to dobra firma. Bardzo solidnie, terminowo i bezpiecznie przewożone ładunki. Wszystko tak, jak się umawialiśmy. Bez zarzutów i z nadzieją na dalsza owocną współpracę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×