Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka018

wózek S LINE ALUMINIU 3W1 Adbor proszę o opinie

Polecane posty

Gość gość
Wózek 3w1 to się uzywa max 6 miesiecy, ja uzywalam 4,5 miesiaca. Potem warto zainwestowac w dobra spacerówkę;) to jeszcze zalezy gdzie kto mieszka i jakie ma potrzeby, ale generalnie warto kupic głeboki a potem spacerówkę. I oczywiste jest to ze nie kazdy zarabia 10 tys na miesiac;) kazdy kupuje to na co go stac;) ja np kupiłam uzywany bardzo lekki wózek za 350 zł, przeciez nie wydam wiecej bo sama zarabiam 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz na aluminiowym stelażu to polecam model Nano z Riko, też jest to model 3w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ten wózek od czerwca 2015 sprawdza się dobrze zarówno gondola jak i spacerówka,zwrotny. Nie ma problemu na śniegu jak i w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wozek firmy Adbor bardzo fajny i praktyczny to jest Polska Firma ale naprawdę jest solidny ja w gondoli woziłam małego 6 miesięcy spacerówka tez bardzo fajna mi akurat przypadło uzywac spacerówkę na lato jestem z niej bardzo zadowolona koła pompowane i wcale nie jest aż tak ciężki polecam tej marki wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz funkcjonalnego wózka to mogę ci polecić Baby Merc taki z jakiego korzystam. Jest przede wszystkim lekki, a oprócz tego to można go przerobić na spacerówkę więc patrząc długofalowo oszczędzasz kasę na drugim wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×