Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROMANTYCZNY WEEKEND

Polecane posty

Gość gość

Cześc dziewczyny i chłopaki :) W piątek na cały weekend przyjeżdza do mnie mój facet, znamy się już dość długo i nie widziliśmy od dłuższego czasu. Jednak wkońcu przyjeżdza i chcę byśmy wspaniale bez nudów spędzili ten czas. Teraz pytanie do was jakie macie propozycje spędzenia czasu w dzień jak i nocą. Ja mam pomysł taki by jak przyjedzie iśc do restauracji na obiad , pojechać gdzieś ( jeszcze nie wiem gdzie) , w między czasie kupić gdzieś jakieś winko , wrócić do domu , przygotować romantyczna kolacje:) ( oczywiscie zeby nie trwało to za długo częsc przygotować wczesniej) do kolacji te winko o ktorym wspomiałam, po jakims czasie powiem mu ze jestem już zmeczona wtedy on pojdzie sie myć, i gdy nie bedzie sie tego spodziewał wejde do niego o ile sie nie zamknie :):) zaczne go całować rozbierać , cicho szepnę mu do ucha wspominająć o wspolnej kąpieli poźniej gdy wyjdziemy pojdziemy w ręcznikach do pokoju i bedziemy uprawiać dziki seks:) Taki jest moj plan ale oczekuje od was jakiś innych pomysłów bo przecież jest jeszcze sobota i niedziela a przyjezdza w piatek. Dla ciekawskich ( nie mam 17 lat, raczej wiek studencki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze moj facet nie jest jakos super romantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mieszkasz sama, ze mozesz tak zaszalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikiruri
Skoro masz już swojej lata to cos wymyślisz:) Zabierz go na spacer, spędźcie czas razem ale nie tylko w mieszkaniu, może jakieś kino, muzeum, kręgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAndMod
kolezanka miała dobry pomysł też cos kiedys podobnego zrobiłam tylko bez kolacji bo z niej wróciliśmy już i razem umówiliśmy się że weźmiemy wspólną kąpiel z aromatyczną kulą do kąpieli mmm było słodko :) potem wspólna noc oraz pełno wrazen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAndMod
tez cos planuje na ten weekend i mam juz jeden pomysl . przygotowalam sobie taka gre w słowa i gesty mam dwa zestawy kartek na których sa wyrazy pierwszy zestaw to słowa typu : pocaluj ukochaj dotknij a drugi rodzaj słow to częsci ciała: czoło usta brzuch pierś itp. i tak bedziemy losowac sobie i wykonywac polecenia np. pocałuj brzuszek :P wiem ze wino tez bedzie ale cos jeszcze musze pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×