Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaraz sie potne

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam ze zakladam taki glupi temat, ale po prostu musze sie kogos poradzic... Otoz mam nieregularne cykle, zazwyczaj trwaja okolo 30-34 dni, ostatni okres dostalam 4-5 sierpnia, juz nie pamietam... Problem w tym ze 19 sierpnia kochalam sie z moim facetem, niestety wypilismy troche za duzo, i na poczatku wlozyl penisa na chwile bez gumki, doslownie kilka ruchow. Pozniej zalozyl gumke i wszystko bylo ok. Nastepnie ja sciagnal, po czym rowniez wlozyl penisa na jakis czas bez gumki, chwile sie tak kochalismy, wytrysku nie bylo, dopiero po jakichs 15 minutach kiedy piescilam go oralnie. Moj facet mowi ze nie mam sie o co martwic, uwaza rowniez na preejakulat ale byl troche podpity wiec sie po prostu denerwuje. Plodnego sluzu jeszcze wtedy nie mialam, byl kremowy/wodnisty, jednak od wczoraj sluz zaczyna mi sie rozciagac i stawac bardziej przejrzysty dlatego obawiam sie ze moga zaczynac mi sie dni plodne. Badalam szyjke, jest wysoko uniesiona,miekka i otwarta. Czy te chwile bez gumki moga skonczyc sie ciaza?... a w internetach pisza ze i preejakulat zawiera plemniki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bzykaniu z prąciem w pochwie jest ciąża.Moze być mnoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tnij sobie tylko c*pki bo ona tobą rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być z tego ciąża. Czy w dniu stosunku lub dzień po też badałaś szyjkę? Bo śluz może być niewidoczny na zewnątrz, a przy szyjce może być. A wtedy plemniki myk do środka i sobie czekają na komórkę jajową. A w preejakulacie mogą być zdolne do zapłodnienia plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą być po poprzednim stosunku kiedy facet nie umył członka nie oddał moczu itp... a czegoś takiego nie było. śluz był kremowy taki jak zwykle mam przed dniami płodnymi, szyjka jeszcze nisko i zamknięta. tka jak pisałam trwało to krótko więc tego preejakulatu, o ile w ogóle był nie naleciało zbyt dużo :P poza tym mój facet na to uważa, martwię się tylko ponieważ był podpity i same wiecie... ;) rozumiem że podczas stosunku szanse na ciąże zawsze jakieś tam są, ja pytam czy po prostu są duże czy raczej moge spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryjuana
Nie rozumiem, co to znaczy, że facet uważał na preejakulat, przecież preejakulat wydziela się mimowolnie i mężczyzna nie jest w stanie określić, czy to nastąpiło, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie? jak coś leci z penisa to chyba czuć no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On tak panuje nad preejakulatem jak ty nad sokiem z c*pki.Jak się te dwa składniki połączą to będzie bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuć. Pytałam mojego męża podczas seksu oralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mogą być po poprzednim stosunku kiedy facet nie umył członka nie oddał moczu itp" Nie tylko. Badania potwierdziły, że na pewno u niektórych mężczyzn występują w preejakulacie zdolne do zapłodnienia plemniki. Nie wiesz jak jest u Twojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryjuana
Eee, no, nie, nie czuć i facet nie jest w stanie powiedzieć, kiedy wydziela preejakulat, dokładnie tak samo, jak Ty nie jesteś w stanie zapanować nad swoją wydzieliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam poltora roku temu wlasnie takiego bobasa z projektatu plynu tez myslalam ze ten plyn to bzdura zeby odstraszyc od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×