Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość Maryla

Porady doświadczonych przez zło

Polecane posty

Gość Gość Maryla

Wróżbiarstwo to ezoteryczny kontakt z osobowym złem, które nie zna przyszłości, a jego jedynym celem jest wprowadzanie zamieszania w życiu człowieka. Przestrzegam nawet przed zabawami w praktykowanie okultyzmu! Pisze z własnego doświadczenia i obserwacji - nie wierzcie w te stereotypowe słowa iż karty mówią prawdę . 90% osób ktore zajmują się usługami typu wróżka, doradca duchowy to wymysł ludzki i starają się poprzez marketing wywierać wpływ psychologiczny na nas . Tu chodzi o wykorzystaniu niekorzystnych emocji człowieka . Sami odpowiedzcie - Czy szczęśliwy człowiek żyjący w harmonii ze swoim rozumem i wnętrzem będzie korzystał z porad wróżek ?? nie nie nie Po trzykroć nie , ponieważ sam potrafi podejmować racjonalne decyzje Każdy ma w swoim życiu dobre i gorsze dni , tłuste i chude lata więc pytam Was Czy to jest powód aby korzystać zaraz z wróżek ? Obce nieznane mam osoby których nawet czasami nie widzimi mają nam podpowiadać co mamy robić? To kim jesteśmy? Dajemy sie ubezwłasnowolnić socjotechnikom obecnego podstepnego biznesu wróżbiarskeigo . Gdzie nasza zdlność do przemyśleń, gdzie nasz rozum gdzie, nasza własna ocena sytuacji . Przecież to my znamy najlepiej to co dzieje się w nas i obok nas w naszych domach, rodzinach . Osoby określające siebie mianem wróżek czy doradców duchowych i na dodatek wmawiają nam slogany typu: " karty prawdę mówią" czy " moja droga życiowa to pomgać ludizom " " w czym mogę Ci pomóc " " pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy" tylko napisz lub zadzwoń itp. Ludzie przestańce w te bzdury wierzyć i nie pozwalajcie siebie ograbiać z pieniędzy. Zobaczcie na swoje wydruki z telefonow i może pokażcie to swojej rodzinie i ciekawa jestem czy będą Was pochwalać że tyle kasy wydajcie na robienie sobie wody z mózgu. Stać prawie 37mln Polaków na utrzymywanie pseudowróżek ? Domagacie się uczciwości wród pracodawcy, polityków sąsiadów A sami przyzwalacie na popularyzowanie oszustwa i jeszcze za to dajecie nagrody w postaci bardzo wysokich opłat za wprowadzanie w swoje życie haosu . Pseudo wróżki są bezwzlgędne i będą nas mamić chęcią pomocy , że są uczciwe i tylko prawdę mówią. Przecię to są frazesy one absolutnie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za pomyłki za złe interpretacje, za brak fachowości . Najwazniejsze aby była kasa dla nich Wiecie dokładnie jak ten biznes funkcjonuje i na jakiej zasadzie pod względem rozliczeń z przychodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×