Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anikasta

mąż w delegacji a ja w domu z dzieckiem

Polecane posty

Gość anikasta

nudzę się, kiedyś pracowałam byłam bardzo aktywna, ale uzgodniliśmy, że skoro mąż dobrze zarabia to do 3 lat zostanę z córcią w domu, żeby jej oszczędzić chorób...mała ma już prawie 3 latka i mąż chce drugiego, a ja wolałabym do pracy pójść, bo on średnio kilka razy w miesiącu wyjeżdża, albo ma służbowe kolacje,a ja w domu taka kurka... nawet nie mam czasu z koleżankami się spotkać z dawnej pracy, tylko dom i dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile w wawie
taaa, a maz bzyka inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikasta
szkoda nawet odpowiadać na te twoje teorie o bzykaniu, wiesz co to zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i bzyka a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile w wawie
jasne:D znam wiele takich naiwnych, ktore mowily o zaufaniu...wiesz pracuje glownie z mezczyznami, z niektorzymi jestem dobrze zzyta(bez podtekstow) ale wiem co sie na delegacjach wyprawia, a do kosciola idzie z zonka za rekę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez caly tydzien w delegacji, wraca tylko na weekendy a i w nie nie zawsze bywa bo jeszcze studia konczy:/ Ja sam z 3latak w wiekim domu siedze, teraz jeszcze jestem w ciazy. Czasem mnie to deneruje bo wszystko na mojej glowie. Ja jeszncze pracuje na pol etatu. Ale co zrobic, takie zycie trzeba byc tam gdzie jest praca a nie narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrolena
Trzylatka to duze dziecko,nie dramatyzuj. Mozesz ugadac sie z jakas osoba,zostawic jej corke na 3 h raz w tygodniu,wyjdzie jej na dobre. Co do drugiego dziecka,to juz sami musicie wiedziec,czy to dobry moment,cY nie. Nikt wam tego nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×