Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabellla555

czy wy co roku wyprawiacie urodziny dziecka i zapaszacie rodzine

Polecane posty

Gość gość
Nie. Pierwszy roczek tylko symblicznie z malutkim tortem a póóniej co 2-3 lata a gości zapraszały dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofilija
Ja swojemu na 10 urodziny wyprawiłam teraz w Adventure Park w Gdyni http://www.adventurepark.pl/ świetnie się tam bawił z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje urodziny wyprawiam okrągłe. A mój mąż co roku i co roku dzieciom wyprawia i sprasza cała rodzinę. Ja nie chcę ale on się upiera i koniec. Każdego roku mamy 5 imprezek. Oc***eć mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak corki były małe to chrzestni i rodzina.Na początku szkoły to impreza dla kolezanek i dzieci z rodziny.Teraz maja 15 i 13 lat i od dwoch lat daje im na wielką pizze,napoje i lody Zapraszają kilka kolezanek i z nimi idą do knajpki,a ja mam spokoj i zadowolone corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStella
Witam,mam nadzieję że ktoś to przeczyta...mam 3 braci,mają dorosłe już dzieci.Urodziny były tylko w roczek,pozniej to dziadkowie chodzili tylko itp.czyli moi rodzice.Natomiast mój mąz ma 4 rodzeństwa,oni wszyscy mają już razem 8 dzieci...mało że co chwilę wyprawiają każdemu urodziny to żądają pieniędzy,gdy daliśmy prezent w postaci dużego samochodu o(ok.100zł.) to zostaliśmy zgnojeni a matka dziecka (siostra męza) wprost powiedziała że g****a jej niepotrzebne...w dodatku strasznie nas poniżają...budujemy się po trochu,pracujemy i jeszcze nie mamy dzieci bo nie chcieliśmy.To co wszyscy,razem z teściową mówią przy naszej obecności jest straszne.Ostatnio wcale tam nie chodzimy,mąż ma dosyć ,ja mam dosyć...straszni ludzie.Nie wiem dlaczego tacy są,jesteśmy przyjaznie nastawieni,u mnie w rodzinie Rodzice bardzo lubią męża,mamy też sporo przyjaciół.A tam...okropnie...czy ktoś z was ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się wyprawiać urodziny dzieciom w miarę możliwości. W tym roku postanowiliśmy postawić na coś nowego i zamiast w domu urządziliśmy urodziny w sali zabaw w Blue City w Warszawie u www.labibu.pl, fajna zabawa. dzieci były zadowolone a to chyba najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram się choć nie zawsze to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się co roku zrobić choćby małą imprezę urodzinową. W tym roku robiliśmy przyjęcie na 15 osób w www.creatorklub.pl/pl i było bardzo fajnie. Dzieci miały sporo atrakcji a dorośli mogli spokojnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się co roku wyprawiać imprezę urodzinową dla mojej córki. W zeszłym roku na urodziny mojej córki wynajęłam animatorów z www.kaczki-dziwaczki.pl Zorganizowali dzieciakom świetną zabawę. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam wynająć ich na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
oczywiście,ja i rodzina oranizowaliśmy w tym roku Michałkowi urodziny z wielkimi maskotkami w kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/wynajem-duzych-maskotek/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia7777
Co roku organizuje urodziny mojemu synkowi, jednak rodzinę rzadko zapraszam, za to mnóstwo dzieciaków i robię im jakąś atrakcję. Ostatnio zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego, który zrobił pokaz sztuczek piłkarskich i poprowadził z dziećmi warsztaty. Dzieci były bardzo zadowolone. Polecam skorzystać z jego oferty http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Nie. Roku nie wyprawialam bo dla.mnie to głupota. Prezent wystarczy. To samo na drugie urodziny. Dziecku do szczęścia ta impreza nie potrzebna, a ja nie mam zamiaru spraszac gości,a i tak ostatecznie siedzieć z dzieckiem w drugim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×