Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka8686

Sprzedam suknię Herms Candice

Polecane posty

Gość Karolinka8686

Witam Państwa, mam do sprzedania piękną suknie ślubną firmy Herm's model Candice w kolorze ivory- śmietankowa biel, cena 1600 zł. Suknia została zakupiona w czerwcu 2013 roku w salonie ślubnym za kwotę 3200 zł. Myślę, że samej firmy Herm's nie trzeba Państwu przedstawiać gdyż każda osoba interesująca się modą ślubną wie, że jest to klasa sama w sobie - staranny dobór materiałów i dbałość o szczegóły sprawiają, że suknie tej firmy są po prostu śliczne. Oferowana suknia jest w rozmiarze 36, mój wzrost to 168 cm plus 10 cm szpilki. Suknia posiada rozkloszowany, wielowarstwowy dół, jej góra idealnie podkreśla biust i talię, a delikatne kryształki nadają charakter niepowtarzalności i tajemniczości. Żadne zdjęcia nie oddadzą uroku tej sukienki - cudownego i niesamowitego połyskiwania kryształków w świetle - to trzeba zobaczyć! Krój sukni sprawia, że Panna Młodą o każdej figurze będzie wyglądała w niej idealnie. Suknia zrobiła niesamowite wrażenie na gościach - wszyscy byli nią zachwyceni. Suknia jest bardzo wygodna i lekka. Dzięki warstwowej strukturze dołu sukni można wedle uznania i pożądanego efektu założyć do niej halkę z kołem lub bez. Suknia została założona raz - podczas mojego ślubu i po czyszczeniu w pralni wisi w szafie- jest w idealnym stanie, jak nowa! Możliwość obejrzenia i przymierzenia sukni w Ostrowie Wlkp., Wrocławiu i Wałbrzychu. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów przymiarki lub wysyłki i sposobu płatności :) Cena do niewielkiej negocjacji. W komplecie z suknią - pokrowiec + welon gratis! Proszę osoby zainteresowane o pozostawienie kontaktu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ogłoszenie nadal aktualne, to proszę o kontakt na załączony adres e-mail. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podanie adresu e-mail lub kontakt: koszczeda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candice Herms
Witam, mam do sprzedania przepiękną suknię ślubną, model Candice z kolekcji francuskiej marki Herm’s. Suknia jest jednoczęściowa, typowa princessa, kolor śmietankowy. Rozmiar sukienki to 34-36 ( wzrost to 164cm plus 9,5 cm szpilki). Suknia jest jednoczęściowa. W części gorsetowej, znajduje się pas ściągający wykonany z szerokiej gumy, na wysokości biustu, który jest zapinany na haftki oraz ukryty zamek, świetnie przytrzymuje suknię, sprawia, że suknia się nie zsuwa. Gorset posiada fiszbiny, które DOSKONALE wysmuklają sylwetkę, posiada również wszyte poduszki, które idealnie kształtują biust. Dół sukni jest wielowarstwowy, rozkloszowany, materiał wysokiej jakości, tiul ręcznie zdobiony kryształami Swarovskiego, perełkami i delikatnymi cekinami. Sukienka w bardzo dobrym stanie, żadnych zabrudzeń i plam. W pełni przygotowana, czeka na kolejną uroczystość. Wszyscy goście byli nią zachwyceni. Zdjęcia nie oddają jej uroku, ten model, należy przymierzyć, aby się do niej przekonać, dlatego zachęcam do przymiarki. W cenie sukni dodaję welon dwuwarstwowy z kryształkami - uszyty przez krawcową wg mojego gustu, szal muślinowy oraz koszulkę tiulową. Koszulki tiulowej, nie kupią Państwo w sklepie, została uszyta na wzór innej koszulki tiulowej i dopasowana do moich potrzeb. Koszulka również zrobiła furorę, ponieważ idealnie zgrała się z suknią. Zapinana jest z tyłu ozdobnymi perełkami, które idealnie współgrają z perełkami z sukni. W zestawie cieniutkie, białe ramiączka oraz koło. Ta sukienka to moje marzenie, mój ideał. Przymierzyłam mnóstwo sukien ślubnych, ale żadna z nich nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak Candice. Byłam prze szczęśliwa mając ją na sobie, więc myślę, że z pewnością przyniesie szczęście kolejnej Pannie Młodej. Możliwość przymierzenia sukni we Wrocławiu. Cena do negocjacji. Strona www Herm’s : http://hermsbridal.com/pl/photo,955.html#.UkKDwX-Gkxo Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJ
witam prosze o kotakt odnosnie sukni na mail johanagawlak@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×