Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wirtualna zdrada

Polecane posty

Gość gość

Jestem właśnie wirtualnie zdradzona przez męża. Gratuluję wszystkim zdradzającym.Ja mam się dobrze choć nigdy nie zapomnę spier..nego czasu w naszym związku. Włąściwie to zwiazku juz nie ma. Jak można zaufac takiej osobie która tonęła w kłamstwach, że przepracowany itp. Osoba uzależniniona od wirtualnego konrtaktu jest nieobecna w realu i jest okropna dla wspołmałżonka i dzieci. Współmałżonek znający swoja wartość to przeżyje ale dzieci? Dzieci zapamietają ojca czy matkę jako nieobecna w ich życiu. Pier...cie sobie egoiści swoje życie dalej ale wara od życia dzieci!!!!!!!. Tylko T..pole mogą tak postępować. Jesteście bez sumienia , egoiści i frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w realu. Mój mąż jest żałosny. Gratuluję. Wolę facetów odważnie kroczących przez życie a nie d..ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Tobą Mój maż też otępiał i zgłupiał a do tego nie rozstaję się z butelką. Załóżmy klub zdradzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie popadajmy w paranoję jak nasi wspołmałżonkowie którzy w realu nie zaspakajaja swoich kobiet to przynajmniej wirtualnie chcą sie poczuć dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj wirtualny romans w niczym mojej rodzinie nie szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko ja mam jakiegoś padalca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonany, że kobiety częściej dążą do wirtualnych romansów, bo daje im to jakieś poczucie bezpieczeństwa, bo mają jakiegoś adoratora i związane z tym emocje a nie tracą stabilizacji życiowej, którą mają w życiu realnym. Często nawet nie chcą wiedzieć jak wygląda ten "ktoś" z drugiej strony bo chcą wierzyć, że jest taki jak w ich wyobrażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet dobrze dziala, mam chec do zycia, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,zgadzam się ze Zdrowym Facetem emocje,adoracja i adrenalinka...wygląd nie ważny,bzykać sie nie będe...a fajnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest cos w rodzaju podwojnego zycia, wirtualne i realne :) a jedno drugiemu nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta najlepiej zwalić na kobiety niestety do grona facetów zdradzajacych to d*pki którzy siedzą w biurze oczywiście zonaci ,lubią podnietę do maximum,zazwyczaj narzekają na zony mega ,i zazwyczaj seks wirtualny to dla nich mega odskocznia zawsze do końca szkoda gadać facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweee
a nie uważacie,że witrualny romans ma sens tylko wtedy gdy ma się urzecziwistnić? Po co pierniczyć z kimś trzy po trzy i się nakręcać nie realizując tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówicie że wirualny romans nie szkodzi. W moim związku zaszkodził mąź alkoholik, zaczął żyć w swoim irracjonalnym świecie a wszyscy moi kumple z niego sie nabijaja że taki głupi i naiwny i czekaja kiedy otrzeźwieje. Być może niektórzy z Was nie przekroczyli granicy fantazji od zdrowego rozsądku ale niektórzy sądze że tak. Co do kobiet to sie zgadzam. Seksowna kobieta nie musi szukać potwierdzenia w necie bo widzi aprobatę i czuję chemię na każdym kroku. Najgorsze są to te które owszem umieją złapać faceta na słówka ale zatrzymać w realu to już inna bajka prawda? Tylko po co takim kalekom czasami łamać życie. Panie pomyślcie zanim dla swojego ego zaczniecie się wpier...ć w czyjeś życie. Bo to jest życie nie tylko tego faceta. Facet jest ojcem rodziny,, czyimś mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa facet mężem i ojcem ale uwielbia się zabawiać po katach czułymi ostrymi słówkami.lepiej drogie panie otwórzcie oczy kogo sobie bierzecie zza męża i z kim idziecie do łóżka wirtualny świat to dobra odskocznia dla wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację po odkryciu wirtualnej zdrady mojego meza klapki mi odpadły z oczy ale to jest d*pek. Panie bierzcie go i wy potem po czułych ostrych słuwkach słuchajcie jego zyciowych dylematów. Powodzenia. Dziekuję ci forum że uwalniasz nas od takich palantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wirtualne znajomości potrafią rozwalić całe życie. to jest strasznie nie fair wobec stałego partnera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirtualna zdrada to jest to że współmałżonek najpierw nie ma na nic czasu siedzi tylko w necie ale potem jest jeszcze gorzej bo twierdzi że nie moze żyć bez tej wydumanej wirtualnej osoby. Jest jeszcze gorzej jak ktoś po drugiej stronie dla zdobycia adoratora wciska kity jaki to on cudowny itp a ten kupuje. I tak odrywa sie od rzeczywistości. A real to cóz praca, dzieci, żona i nudne życie. Potem to tylko alkohol , shiza i śmiechy kumpli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kumam. Ale wariatka, ma rację. Już wcześniej musiało być coś nie tak, że zaczął szukać przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz musiało być coś nie tak po prostu życie w necie jest barwniejsze. Uwierzcie w realu nudny ciołek a tutaj w necie taki zabawny koleś ha, ha ,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś nie task to nie ciekawa praca, kolejne dziecko w drodze po co o tym myślec jak mozna się oderwac być dla kogoś ważnym i takim cudowanym. a dla ludzi w realu to taki pogubiony człowiek taki piotruś pan poprostu, pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam . W życiu to gęby nie otworzy do nikogo, mruk, uśmiechu żadnego a tutaj gwiazda po prostu gwiazda. I jeszcze wmawia że tylko życie w necie to jest prawdziwe. Czy to sie jakoś leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba stą na tym forum są te reklamy leczenia różnych uzależnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go wcale nie zatrzymuję juz nie jesteśmy razem ja tylko piszę na przestrogę dla tych panienek jakie to palanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby te kobiety, które nawiązują jakiś kontakt przez net z facetem... to one niby powinny brać na siebie odpowiedzialność za jego żonę czy dzieci? No sorry, przecież facet sam wie co robi i to on jest odpowiedzialny, a nie przerzucać myślenie na kobiety z netu! Absurd jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zresztą niech panienki mają to co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×