Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ja go kocham a on mnie chyba nie

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie od kilku miesiecy ... chodzilismy do tej samej szkoly ale sie nie kolegowalismy .... W czerwcu zaczelismy ze soba rozmawiac po jakims czasie on mi napisal ze mu sie podobam ze jestem piekna :-). Przez jakis czas staralam sie go unikac w szkole ale niestety mielismy wspolne próby... Zapytal sie mnie czemu sie nie odzywam a ja powiedzialam ze sama nie wiem . Wieczorem do mnie napisal na fb i sie zapytal czy chce z nim byc odpisalam mu ze odp. jutro w szkol . Oczewiscie zgodzilam sie zeby z nim byc ... Od czerwaca zerwalismy juz 4 razy chcielismy sie przyjaznic ale nagle znowu bylismy razem .... Dwa tygodnie temu napisalam mu ze dalej go kocham i ze mi na nim dalej zalezy .... On nie odpisal po kilku dniach go spotkalam i sie go zapytalam czy mozemy byc razem on sie nie zgodzil powiedzial ze nie jest gotowy na kolejny zwiazek ze mna .... powiedzial ze do konca wakacji cos sie moze zmieni ... Kocham go i nie moge bez niego zyc !!! Chociaz mowi mi ze nie mozemy byc razem wydaje m sie ze jest o mnie zazdrosny . :-) jak sadzice powinnam o niego walczyc ? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×