Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka01

Kupno boomboxa

Polecane posty

Gość moniczka01

Słuchajcie, potrzebuje kupić tak do 200zł jakiś boombox, możecie coś polecić konkretnego? Wiadomo, że jest tego dużo, myślałam nad czymś od Sony albo Philipsa... Potrzebuję tylko, żeby było w miarę mobilne, odtwarzało mp3 i żeby dało się podłączyć jakiś zewnętrzny nośnik do tego. będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze Philips AZ320? twoje wymagania spelnia - mp3, podlaczanie pendrive albo komorki tez jest mozliwe. gra dobrze, ja go na codzien trzymam w pokoju, ale nie ma problemu zeby go wziac na ognicho czy grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_gina
tez mi sie wydaje ze ten philips bedzie okej, kupilismy z chlopakiem na mieszkanie i sie dobrze sprawdza. sluchamy radia na codzien a w weekend czasami jak jest jakas impreza czy cos no to idzie glosniej ten sprzet i wszyscy zadowoleni. dzwiek jest czysty i ladny, nie charczy i nie zmienia brzmienia piosenek a dodatkowo ma tez podbicie basow jakies pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agito_pl
Odtwarzacze Sony cieszą się dobrą opinią, a do tego mają wejście USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka01
Jakie konkretne Sony? Bo ogólnie sprzętów znanych firm odtwarzających USB widziałam dziesiątki... zastanowię się wstępnie nad tym Phlipsem co "gość" podawał, wygląda spoko i ma przydatne dla mnie funkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XenaXenaX
Ja go uzywam już jakid czas (w sensie, że tego Philipsa) i conieco moge ci o nim opowiedziec :) przedewszystkim jest solidnie wykonany i po prawie roku nie widze na nim jakiś wielkich rys, odprysków czy czegoś takiego, piosenki leca z niego glosno i ladnie, no ogolnie jest bardzo dobrze ;d nie ma tez roznicy jak puszczam muzyke z baterii albo z kabla, tak samo brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×