Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lexieee

Jaki wybrać blender

Polecane posty

Gość lexieee

Ostatnio postanowiłam trochę rozwinąć moje umiejętności kulinarne i przerzucić się z tradycyjnego miksera na jakiś bardziej nowoczesny sprzęt. Myślę o zakupie blendera, ale że nigdy go nie używałam, nie wiem na co zwracać uwagę i na jaki się zdecydować. Może ktoś mógłby coś doradzić albo polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcolino
Zalezy jaki masz budżet i wymagania. Można kupić jakiś prosty sprzęt za niewielkie pieniądze, albo bardziej rozbudowany, jeśli chcesz się kulinarnie rozwijać i poeksperymentować w kuchni. Jeśli chodzi o blendery ręczne to fajne są te w zestawach z dodatkowymi końcówkami (trzepaczki, szatkownice, ostrza do lodu). Dają dużo możliwości. Fajne i wytrzymałe zestawy tego typu ma Philips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blenddd
Naprawdę dobry blender zaczyna się od mocy 600W, no chyba że chcesz blendować tylko miękkie owoce, wtedy wystarczy mniej. Ważne by miał ostrza ze stali nierdzewnej i najlepiej cały ten pręt blendujący (w przypadku blenderów ręcznych) był ze stali, bo plastik może się połamać podczas pracy. Pojemnik do blendowania powinien być szklany, bo plastik się z czasem ściera i jesz koktajle z dodatkiem plastiku - ta infomracja przyda się bardziej w przypadku zakupu blendera kielichowego z plastikowym pojemnikiem. W przypadku ręcznego blendera sama możesz wybrać pojemnik, w którym chcesz blendować. Dobrze jesli blender oprócz nakładki blendującej ma też dodatkowe np. do ubijania białka, siekania twardych warzyw, do wyrabiania ciasta. Może cię interesować też fakt czy posiada również dodatkowe funkcje - kruszenia lodu, ileś tam stopni prędkości, funkcja turbo, pulsacyjna. Blender, który cec***e się wszystkimi opisanymi przeze mnie cechami jesli w ogóle taki istnieje jest z pewnością baaardzo drogi. Ludzie na forach chwalą blender Brauna Multiquick - ma większośc z wymienionych przeze mnie parametrów, niestety drogi. T Ja ostatnio skusiłam się na Silvercrest z Lidla za 89,90pln - 600W, blenduje, sieka, ubija. Funkcja turbo, 6 prędkości, stal nierdzewna. Większośc opinii w necie jest pozytywna, ja jeszcze nie mam zdania, ale jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten z brauna o ktorym pisze poprzedniczka jest bardzo dobry i mozna go uzytkowac recznie-do gorace zupy wkladasz i miksujesz albo "przypinasz" do pojemnika i tam cos robisz. Ma spora moc. Mielismy taki w pizzerii jak pracowalam i sie sprawdzil bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sa najlepsze najprostsze. zeby tylko byly solidne i sie nie psuly, moja mama ma philisa ktory chodzi juz dobrych kilka lat i nigdy nie bylo z nim problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały blender taki zamykany, gdzie w środku jest ostrze i podpina się to do rączki jest dobry do surówek, past, placków ziemniaczanych; niestety nie sprawdzi się on dla dużej rodziny bo tam się mieści bardzo mała ilość produktów i trzeba rozkładać to na partie...do koktajli, musów z kolei lepszy jest blender typu żyrafa. www.domowyazyl.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blender to coś co warto mieć; dzięki niemu szybko rozdrobnisz jabłka na szarlotkę sypana, zrobisz pastę do pieczywa albo mus owocowy do ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem o tym ostatnio u siebie na blogu. http://www.blendman.pl/jaki-blender-wybrac/ Ja pokazuję jakiego ja używam i dlatego moim zdaniem warto, ale że nie jest to wpis sponsorowany ani nie jest to moja marka blendera, to jeszcze podaję alternatywne modele, które są warte uwagi oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoskaM
Ja się właśnie zastanawiam od czego to zależy jaki blender powinno się kupić, bo przecież każdy ma trochę inne funkcje. Coś takiego znalazłam https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-domowe2/poradykuchenne/jaki-blender-wybrac-7-zastosowan-blendera-recznego i powiem Wam że pomocne to i z tego artykułu wynika że powinnam wybrać taki co ma regulację obrotów bo dużo zup kremów robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Nutribullet
Szanowni Państwo, blender - jest urządzeniem niezwykle praktycznym, który pozwala na przygotowanie zdrowych i pożywnych koktajli, a także zup czy kremów. Jest nieoceniony, gdy dbamy o formę, chcemy schudnąć i zdrowo się odżywiać. Przy pomocy blendera można swobodnie miksować warzywa, owoce, kostki lodu, kruszyć lód czy mielić orzechy. W przygotowaniu smacznych napojów czy dań pomagają blenderyNutriBullet® - o dużej mocy, dobrze wykonane, estetyczne, blendujące w sposób pozwalający na otrzymanie jednolitej konsystencji oraz brak utraty składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraicona
W zależności od potrzeb, można zawsze zdecydować się na blender personalny, idealny dla osób, które rano przed wyjściem do pracy chcą szybko przygotować sobie smaczny koktajl albo smoothie :) nie trzeba przelewać napoju, pojemnik jest kubeczkiem gotowym do zakręcenia. Taką opcją jest przykładowo Camry http://adlergroup.eu/produkt/blender-personalny-adler-ad-4075/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blender z Brauna mam już 11 lat i ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No braun najlepsiejszy jest, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_

Dobry blender a ja mam Philipiaka można wykorzystać na wiele sposobów. U mnie najczęściej służy do robienia zup kremów, a latem  częściej używam go do smoothie. Ogólnie daje on wiele innych możliwości z których też zdarza mi się korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

Iwonka ile zapłaciłaś za taki blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Słyszałam o garnkach philipiaka To że mają inny sprzęt to ciekawe. Muszę zobaczyć ten blender . Może nawet kupie. Szukam czegoś dobrego na prezent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2018 o 15:49, Gość werka napisał:

Iwonka ile zapłaciłaś za taki blender?

Witam! Werka blender Storm Philipiak Milano High Speed kupisz za 3160 zł. Zapraszam do naszych salonów stacjonarnych lub do sklepu internetowego https://www.shop.philipiakmilano.pl

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris

Mam nadzieję że za taką cenę to ten blender Philipiaka jest kielichowy jednak bardziej interesuje mnie jego moc i ile ma watów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2019 o 00:18, Gość Paris napisał:

Mam nadzieję że za taką cenę to ten blender Philipiaka jest kielichowy jednak bardziej interesuje mnie jego moc i ile ma watów?

Witam! Paris, blender Storm Philipiak Milano High Speed ma moc 1000 W.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Mogę polecić blender kielichowy Tessa, mój ma moc 750W, różne tryby prędkości i świetnie daje sobie radę. Nie był drogi, jakoś koło stówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×