Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papierośnica111

On ma nowa a ja zwariowalam

Polecane posty

Gość papierośnica111

Rozstałam się z facetem pod koniec tamtego roku. To ja powiedziałam dość, okłamywał mnie, nie szanował. Nie chciałam z nim utrzymywać kontaktu, jako że jest osobą obłudną, i tego też nie robiłam. Nie interesowałam się nim, jego życiem. Dla mnie przestał istnieć. Ale ostantio dowiedziałam się, że ma dziewczynę. I mimowolnie wpadłam w jakąś obsesję. Śni mi się to po nocach, często o tym myślę, zastanawiam się, czy ją traktuje tak samo, jak mnie. A może dla niej jest lepszy (więc dlaczego ja nie zasługiwałam na to jego dobro). Wpadłam w jakąś obsesję na punkcie tego kolesia. Skąd się to wzięło, jak z tego wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwariowalas to sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 90 procent jak byl zly dla ciebie bedzie zly dla kazdej nastepnej, wiec te statystyczne 10 procent nie powinno cie ruczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierośnica111
ale on może być dla niej dobry, nawet byłoby to wskazane. Każdy na to zasługuje. Bardziej chodzi mi o to, jak się mam pozbyć tych prześladujących mnie myśli. Nie jestem niedojrzałą emocjonalnie nastolatką, a mimo to taki coś mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×