Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepszy tort w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
najlepszy tort to pod Warszawą, w Legionowie jest La Verona gdzie robią torty na zamówienie uważam, że nie ma nic lepszego jak tort pod nasze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoxina
Ja polecam tortlandię www.tortlandia.com.pl. Mają najsmaczniejsze torty w Warszawie i estetycznie świetnie wykonane. Kiedyś Pani Kasia była w ciąży a potem na macierzyńskim i musieliśmy zamawiać gdzie indziej i za każdym razem sie zawodziliśmy. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzi
no ja jadłam pyszne torty ze sweet home ! na prawde wymiatają a przy tym bajecznie wyglądają! no i mają super też lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrove
Ja jestem z Warszawy, ale mam również rodzinę na Śląsku. Kiedy odwiedzałam rodziców na okoliczność chrzcin, postanowiliśmy zamówić tort. Jakoś nikomu z nas nie chciało się specjalnie nic piec, także postawiliśmy na gotowca. Zamówiliśmy od http://brzeczek.com.pl. Tort był rewelacyjny! Teraz, za każdym razem jak tylko jestem w moich rodzinnych stronach, kupuję ciasta z cukierni "U Brzęczka"i to, co się ostanie, jeśli w ogóle, z radością przywożę do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekOs
Zdecydowanie Cukiernia Warszawska , maja kilka punktow na terenie warszawy. Jakis czas temu zamówiłem tort na urodziny żony, byla zachwycona. Cały proces od zamówienia ( pomocy w doborze smaku ) i dostarczenia przebiegł bez problemów, w dodatku tort został dostarczony pod same drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaEr
Torty w Cukierni Warszawskiej rewelacja ! w moim przypadku zawsze jest to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpliwości Cukiernia Warszawska, palce lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Cukiernia-radzikowski.pl mają najlepsze torty w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile Na
Wow ilu zwolnenników mojej ukochanej cukierni warszawskiej <3 jak najbardziej sie pod tym podpisuje, sa mistrzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie Słodki Muffin, idealne na urodziny oraz wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofiakraj
Rowniez zachecam do sprawdzenia Cukierni Warszawskiej, na prawde smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiki
Akurat tortu nigdy nie zamawiałam, ale przepyszne wypieki (ciasta, ciasteczki) mają w Sweet Home cukierni na ul Filtrowej. Na święta wszystkie wypieki będziemy zamawiać właśnie u nich. Ciasta to nie sama bita śmietana, tylko naprawde dobre, smaczne wypieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie torty z Cukierni Warszawskiej, sa fantastyczne , jeszcze nigdy sie nie zawiodlam, Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motest
Najlepsze torty są w https://www.sweet-home.pl/. Cukiernicy tam potrafią zdziałać po prostu cuda. Nawet jeżeli masz bardzo duże wymagania, chcesz specyficzne zamówienie to są w stanie spełnić twoje zachcianki :D Takich profesjonalistów to ze świecą szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka323r
Polecam Cukiernię Warszawską. Zaczęłam zamawiać u nich na swój ślub, a później już na każdą jakąś urodzinową okazję czy świętowanie sukcesu w gronie rodziny i przyjaciół :D Zawsze wysoka jakość, dobre wykonanie, nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam czasu szukać cukierni i szukać namiarów do nich więc zaryzykowałam i zamówiłam tort ze strony poczty kwiatowej. Był smaczny i to bardzo. Wygodnie bo nie musiałam go znikąd odbierać tylko dostałam go z dostawą do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlowski mozna ten filmik ma napisy polskie trzeba je uruchomic na dole po prawej stronie www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torty z AK Otrębusy - najwspanialsze. Ja zawsze zamawiam na każdą większą okazję. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tory w piekarni Rąba są rewelacyjne, wszystko smakuj***ardzo dobrze, torciki nie są suche, są aromatyczne i dobrze naszączone.. takie jak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie z Pierknii rąba ;) Ja tam zamawiałam na 18 dla siostry i był pyszny a zapłaciliśmy stosunkowo nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiiiiiiiiia

Zajrzyj do cukierni AK Otrębusy. Od lat kupuje u nich tort i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Zawsze wszystko idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara

Też się zgodzę, że torty w AK Otrębusy są najlepsze 😉 Nie są przesłodzone, zawsze jakość bez zarzutu i wykonanie z mistrzowską precyzją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawo89

Jak Warszawa i okolice to tylko i wyłącznie Słodkie Marzenia www.slodkiemarzenia.com . Zamawiałam u nich tort na 7 urodziny córki i muszę przyznać, że to co robią to mini arcydzieła. Tort wyglądał po prostu pięknie. Można by go było wręcz zjeść oczami.. Co do smaku to również bardzo dobry poziom. Nie przesłodzony, wręcz w sam raz. Szczerze? najlepszy tort jaki jadłam w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia

Zamawiałam tort w Otrębusach 🙂 Nie pamiętam już ile dokładnie zapłaciłam, ale nie był to majątek, a smakował jak domowy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam torty z Piekarni Rąba, kiedy bym nie kupiła to zawsze smaczne. Czekoladowy jest boski, ale śmietankowy też niczego sobie. Zawsze mają je świeże i jest pewność, że będą smakować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię tej takie jarstwy, to się chyba marcepan nazywa, tak masa marcepanowa, ładnie wygląda, słabo smakuje, więc też wolę śmietankowe 🙂 i zwykle nie lubię kremów, ale torty z piekarni rąba smakują mi jak żadne inne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Sprawdźcie piekarnię Otrębusy - wykonują torty na zamówienie. Czekoladowy z dodatkami owocowymi. Supeeer 🙂 Mozna dostosować czy na dużą ilość osób czy na mniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×