Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megachilli

Pokazal mi penisa na skype

Polecane posty

Gość gość
dziewczyno, czy ty wlasnego rozumu nie masz? nie, faceci sie tak nie zachowuja. jacys niedojrzali chlopcy moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Wybacz... od bardzo dawna mieszkam za granica I jak widac... jestem swiadomy ze popelnia juz duzo bledow! ... ale sie nie zrazam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
Zalosne i smutne jest to ze poznajemy ludzi w necie, mamy seks w necie, milosc w necie, wszystko w necie. A te same rzeczy w realnym swiecie okazuja sie uluda bo ludzie chca miec wszystko co piekne podane na tacy, szybko i latwo, bo nawet juz nie maja czasu na to by isc malymi kroczkami i czerpac z tego przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Masz racje! Z malych cyckow niemozna czerpac przyjemnosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powszechne
zastępcze internetowe życie , łatwe , szybkie , przyjemne i bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
I tu sie mylicie. Mam 30 lat, on 33, oboje single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ma
no pokazał to pokazał co ma i co tu rozkminiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirat Dżosz
pokazała mi sie koleżanka w samej, skąpej bieliźnie, ciągle gada o sexie, ma ja za to zabić?? byłem trochę zniesmaczony bo ma faceta, jednak straciła sporo w moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
No widzisz a my oboje jestesmy wolni, on nic nie ryzykuje robiac tego typu przedstawienie, ja swoja reakcja tez nic nie ryzykuje bo to przeciez net, klikniesz i wszystko znika....nie zmienia to faktu, ze moja romantyczna natura jest tlamszona przez takie sytuacje i nie czuje sie z tym dobrze, no ale to juz moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirat Dżosz
takie akcje skutecznie zabijają to co wartościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam kiedys taka sytuacje ale nigdy pozniej sie nie spotkalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w przedszkolu. Pokaz mi , to ja ci tez pokaze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@megachilli zaufaj swojej intuicji: jeżeli zachowanie tego faceta już w tym momencie jest krepująca sytuacją dla Ciebie to nie jest to ktoś, z kim będziesz się dobrze czuła. On potraktował Cię przedmiotowo, przykro mi, ale jego zachowanie zdradza fakt, że jego szacunek dla Ciebie jest zerowy. Ja zerwałabym kontakt. Chyba, że jesteś chętna na szybki numerek z tym gościem a później good bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, że nie interesuje cię jego penis... jeżeli znów tak zrobi to zakończ znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Trzeba mieć odwage, żeby pokazać w internecie, to wstyd przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze faktycznie głupiejecie od tego wirtualnego swiata:-D Ciekawe jaka by była reakcja autorki , gdyby w trakcie spotkania w realu facet rozpiął rozporek i pokazal w całej okazalosci fiuta? Bylaby zaskoczona czy nie? Uwazacie, ze jakies specjalne normy obowiazuja w necie? Ze ekshibicjonista w necie to cos normalnego? Mogę jeszcze zrozumieć, ze jeżeli znajomość jest bardzo intymna, realna i wiaze ludzi , to można sobie pozwolić na takie zachowania, w ramach zabawy i bliskości. Ale w sytuacji, kiedy jest to poczatkujaca znajomość, a facet pokazuje przyrodzenie, to należy go zwyczajnie pogonić. Chyba, ze tak jak autorka, ktoś lubi ogladac obce penisy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwego penisa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko pogoń go.Ja kiedyś poznalam na jednym z portali faceta.Pare tygodni (na szczęście)przegadalismy mejlowo.Ideał prawie.W końcu doszło do pierwszego spotkania na żywo.Ciągle gadal o seksie,co ja lubię co on,czy mam samochód czy umiem gotować,czy mam prace...Kochanki szukał,sprzątaczka,kucharki???Teraz śmieje się z tego ale wialam,ze hoho.A ten "twój"pokazał c***enisa, aty się zastanawiasz co dale?Jakiś ekshibicjonista albo napaleniec.Zostaw ta znajomość. To nie jest normalne.Co innego jakbyscie byli w związku,mieli jakas rozłąkę np on wyjechał do pracy i widzielibyscie się raz w miesiącu.Ale obcy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma o czym dyskutować: facet, który przez neta pokazuje swojego penisa, to zboczek. I kropka. Ja spotkałam innego...sympatycznego, wydawalo się rozgarniętego.Wypilam z nim nawet kawe i rozmawialo się zupełnie normalnie. Potem sms-y, tez normalne. I nagle MMS-y z jego golymi fotkami w jakims hotelowym łóżku. Nachlal morde i mu odbilo? Guzik mnie to obchodzilo, wyslalam mu kategoryczne " spadaj! i nie zycze sobie ! " , bo skoro do mnie takie foty wysylal, to znaczy, ze jest to jego "normalne " zachowanie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakby murzyn wam pokazał to same byście wskoczyły na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo prawdziwy i normalny facet nie pokazuje ptaka naokoło i nie ciągnie przy pierwszym spotkaniu nachalnie do łóżka.I nie wysyła gołych fotel obcej babie. Co do murzynów,to sfrustrowane faceciki ,takie male cioteczki,zawsze wyskakują na kafe z jakimś tekstem dotyczącym murzyńskich przyrodzen.Żałosne . Zboczencom internetowym i frustratom internetowym bezwzględnie mówimy NIE-spadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaks
Autorko,nie,nie wszyscy tacy jestesmy.Ja bym tak nie zrobil...na sile,nachalnie.Zapytal bym przez kwiatek czy chcesz...Mozna tak poprowadzic rozmowe ze mozna dosc latwo sprowokowac taka sytuacje w ktorej oboje byscie sobie...pokazali...,a moze cyberek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to faceci nie mają jaj tylko przez neta potrafią wyrywac i taki jest finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanmango
hm zależy jak długo się znacie ale mi się zdaje że facet zachował się nie racjonalnie i bardzo naiwnie nie warto z nim utrzymywać znajomości bo rozumem wszystko ale to to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemunienie
Ja tam pokazuje penisa nieznajomym i tez sie ciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×