Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VECTRA34

OGRODOWA 2 ŁEBA Nie i jeszcze raz Nie

Polecane posty

Gość VECTRA34

za 45 zł 6 latka za 45 15 latka Ja 45 Żona 45 Awantura o 2 letnią córkę bo bez płatnie. 45/osobo doba bo z łazienką ale z jaką: Po prostu NIE POLECAMY: za 45/osoby dostalismy pokój z łazienką,który był droższy o 10 zeta na dobę a w pokoiku: -stolik mały że nie wiem co 5 osób w nim ma co robic -krzesełka dwa -małe 2 letnie dziecko Pani własciciel robiła awanture że łaska bo nie płaci -spanie na zarwanym łóżku razem z maluchem ja i żona -spanie razem na wypchanym materacu z pilsnią na środku gdzie 6,5 letnia córka /45 za dobę/ spi z 16 latką -pokój wymiary 3mb na 5 mb -ciasny połowa bagazy w torbach -jedna komoda na 5 osób ciasna -szafa bujająca bez półek -popsute parawany na plażę -brak szczotki do zamiatania jedyna z szufelka była na 2 pietrze i popsuty mop ,gdzie rekę można skaleczyć -brak kosza w pokoju , kusz pajęczyny i jakis brudny parawan, brak lampki dla dziecka -zatęchniona posciel i duchota -drzwi otwierają się jak z bara sie pociagnie -łazienka syf bród -łazienka pajeczyny i woda leci siuskiem ,popsuta cieknąca spłuczka,brak zainteresowania ze strony włascicielki, włazi nocą kto chce brama na parking bez kłótki przejście na ul. Ogrodowa nie kontrolowane. -wyrwana kratka obok muszli zagrożeniem dla maluszka -przełącznik na wode taki mały szary guziczek od podgrzewacza gdzie dzieci sił nie miały przeciskać brak wentylacji , i chodniczka , brak wody ciepłej na 5 osób bo podgrzewał wode przepływowy 5 litrowy elektryczny pogrzewacz. Kochani a to najlepsze: aneks kuchenny na dole bez zlewu i tu gdzie nalac wody w tej niby luksusowej łazience.? czajnik aluminowy wytracający szać zatruła sie 6,5 letnia córka musielismy stoperan dziecku zakupić - co za warunki ale mam fotki i do sądu i wszędzie by to nadać by oszustwa i zdzierstwa nie było. -brak kosza na smieci w aneksie kuchennym a lodówka z oblodzonym śmierdzacym zamrażalnikiem a fe.. kosze na zewnatrz cuchnące i pełne różne tam od mięsa po butelki i pampersy moje dziecko nie nosi pampersów -piec palony weglem kto napali wode ma ścinali akcje by miec drewno wstyd -parking ciasny porysowany bok o akacje Poprostu NIE POLECAM to prawda mamy prawo pisac prawde więc ją pisze zapraszam fotki z miejsca na vectra340@onet.pl piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×