Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje wrażenia z podróży po anglii

Polecane posty

Gość gość
Jestem dumnym brytyjczykiem i dla mnie GB to najbogatszy i najpiękniejszy kraj na świecie. Byłem w PL ale tam to jest dopiero brudno! Te obsrane wsie pełne polskich alkoholików wiszących przy budach z piwem to powszechny widoków. I drogi wiejskie pełne wybojów a po nich toczące się furmanki z koniem i pijanymi woźnicami. Dzicz Panie, dzicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne zycie w uk i oszczcedzanie? To jest po prostu niemozliwe. W PL wszystko jest tansze wielokrotnie i jakos lepsza. W uk nawet kiebłasy wiejskiej nie mozna dostac. Wszedzie tylko budy z hamburgerami. Na ulicach syf, kebaby i ciapate. Na lotnisku anglicy nie wiedza co to jest strefa schengen :D w PL dzieci w liceum to wiedza, uk produkuje samych tłuków po oxfordzie. Po prostu gdyby nie ropa którą kradną szkotom i rabunkowe napady na kolonie to byliby drugim zanzibarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich samochodów jak Solaris czy pojazdy Pesa to wy nigdy w uk nie zbudujecie. Bo Uk to zapyziała prowincja w której nikt nigdy nic dobrego nie skonstruował. Wszystko podkradli od usa. A w PL mamy wszystko - my Polacy prowadzimy świat. Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dumnym brytyjczykiem i dla mnie GB to najbogatszy i najpiękniejszy kraj na świecie. Byłem w PL ale tam to jest dopiero brudno! Te obsrane wsie pełne polskich alkoholików wiszących przy budach z piwem to powszechny widoków. I drogi wiejskie pełne wybojów a po nich toczące się furmanki z koniem i pijanymi woźnicami. Dzicz Panie, dzicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minie tysiąc lat Aten wasz Solaris którego nikt nie chce kupować nie osiągnie takiej sławie jak nasz bryttjski Rolls Royce, Bentley, Aston Martin, Morris czy Jaguar. Te wasze autobusy to śmiech na sali przy naszej wszechpotężnej gospodarce która kieruje światem. My brytyjczycy buduje my atomowe łodzie podwodne a wasza ostatnia myśl techniczna to była Syrenka. Nic swojego nie macie bo wszystko co było można sprzedać już sprzedaliście a teraz rozbiegliście się po świecie w poszukiwaniu lepszego jutra po świecie jak brązowe szczury. Buahahahaha! Plaga najeźców pasożytuje na nas brytyjczykach. Ale wasz koniec już niedługo nadejdzie. Britain first!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minie tysiąc lat Aten wasz Solaris którego nikt nie chce kupować nie osiągnie takiej sławie jak nasz bryttjski Rolls Royce, Bentley, Aston Martin, Morris czy Jaguar. Te wasze autobusy to śmiech na sali przy naszej wszechpotężnej gospodarce która kieruje światem. My brytyjczycy buduje my atomowe łodzie podwodne a wasza ostatnia myśl techniczna to była Syrenka. Nic swojego nie macie bo wszystko co było można sprzedać już sprzedaliście a teraz rozbiegliście się po świecie w poszukiwaniu lepszego jutra po świecie jak brązowe szczury. Buahahahaha! Plaga najeźców pasożytuje na nas brytyjczykach. Ale wasz koniec już niedługo nadejdzie. Britain first!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się o tych polskich, brązowych szczurach. Fakt, że wszędzie są. Facet dobrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to jedyny narod, który na swój kraj sra a obce kraje chwali. Ciekaw jestem ilu z Was gosci tutaj mieszkalo w Anglii? Owszem Szkocja piękna ale to nie Anglia hihi. Lake District też cudo. Przyroda wszędzie piękna. Ale idź sobie na dworzec np w Exeter do kibla. Wrazenia gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:13 a wiesz, kilka lat temu zanim odremontowali dworzec główny w Poznaniu, byłam tam w toalecie - i to włąśnie na miano toalety nie zasługiwało, lecz na miano kibla właśnie. coś tragicznego. serio, prawie rzyg. za to np toalety na dworcu Waverley w Edynburgu są czyste ilekroć tam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ze szczurami prawę pisze. Rozpełzła się to polactwo po całym świecie zamiast budować swój kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyc w UK to wyrok na wiecznia drozyzne fatalne zarcie i wyłudzanie benefitow przez 99% osrusów. No chyba że jesteś ku/rwa, złodziej czy ksiądz dobrodziej. Wtedy żyjesz godnie w uk. Reszta gnije na pokoiku i wysyła funty do PL bo w uka i tak ich nie umieja wydac. I PL pieknieje. Dzieki wielkie dopomyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już było kilka razy. Powtarzasz się szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już było kilka razy. Powtarzasz się szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczur bingol pisze w kółko to samo. Wymyśl coś nowego polski szczurze, bo nudny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci nudno to zrob rozped i walnij w big bena debilu emigracyjny buehehehheheee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Anglii i przyznaje czesciowo racje autorowi watku, choc sa tu piekne czyste miasteczka i wioski, piekna przyroda, dobry i wygodny transport, ale tez mamy zapyziale, brzydkie, przemyslowe miasta, pelne Azjatow i czarnych, gdzie kosze pelne smieci zapychaja ulice, jest plaga myszy, a brudne dzieci roznosza wszy i pasozyty.... taka prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten osobnik , ktory tak sie wymadrza zadajac pytanie dawcy tematu czy byl w Cornwalii,przeciez temat jest o Anglii niedouczony pajacu I to prawda ,ze jest brudno I obskurnie tylko w innych miejscach sa jeszcze tlumy nieumytych ludzi ,niektorzy sie myja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie myc i marnowac wode jak po kilku godzinach i tak sie bedzie brudnym i osranym. No po co?! Gdzie tu sens do jasnej cholery! Ja bingol oszczedzam wode i zyje ekologicznie. Nie mylem sie kilka miesiecy i jest ok. Smierdze okrutnie ale to niewzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kornwalia jest w Anglii, gamoniu, więc nie wiem o co ci chodzi. Poza tym dawca to może być narządów, a nie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Daj sobie spokoj patologia z polski wyjechala i co dla ciebie jest podloga to dla nich wysoki sufit. Jasmieszniejsze jest to ze ci co tak zachwalaja uk i pluja na polske co roku z podkulonym ogonem jezdza na wakacje do polski 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×