Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzonanamaksa

zaspokojenie

Polecane posty

Gość wkurzonanamaksa
No,kolejna rozmowa,która nic nie dała...tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci to d*pki samolubne,też taki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażysta z 10 letnim doświadczeniem oferuje masaż leczniczy i relaksacyjny całego ciała. Dostosowuję się w pełni do potrzeb Klienta. Zapraszam na terenie Śląska. Gwarantuję profesjonalizm i satysfakcję. email: masazdlapan@op.pl tel. 887-621-098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Szczecin
Polecam chłopaka ze Szczecina: www.pandlapani.szczecin.pl Obecnie mam już stałego partnera, ale jak ktoś samotny to zostawiam namiary, mi pomógł bardzo i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PePe69
Nie każdy myśli tylko o sobie ;) Ja uwielbiam grę wstępną, mi sprawia największą przyjemność dać rozkosz kobiecie. Najpierw dłuuga gra wstępna, a później rozwinięcie zabawy i coraz szybsze tępo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incubus
Fakt, rozmowa może nic Ci nie dała ale trudno doradzić coś konstruktywnego. Najlepiej chyba byłoby powiedzieć partnerowi wprost czego od niego oczekujesz, czego pragniesz itp... Jeśli to nie przyniesie poprawy to nie jest dobrze. Ja mam podobny problem, mojej partnerce wystarczy raz w tygodniu choć miewa wtedy kilka orgazmów jeden po drugim. Dla mnie jednak to stanowczo za mało i muszę jechać na ręcznym ;) Czasem robię to przy Niej ale nie zachęca Jej to do inicjatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×