Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość justyna1717

usztywnianie gotowej torebki

Polecane posty

Gość justyna1717

witam. tydzien temu kupiłam torbe w zwyklej sieciowce (Mohito), kupilam ja z mysla o szkole, wybralam duza, pojemna torbe z paskiem. w domu jednak zaczelam sie jej lepiej przygladac, wlozylam do niej stare ksiazki i przeszlam sie po domu zeby sprawdzic 'jak leży'. no i zawiodlam sie straszliwie. torba sie wygina, załamuje, źle układa. w sklepie widziałam że nie należy do sztywnych i nawet spód torby nie jest jakos specjalnie usztywniony ale byłam wiecej niz pewna, ze kiedy wloze do niej ksiazki, wszystko bedzie dobrze. teraz zaluje ze ja kupilam, zastanawiam sie nad zwrotem, bo niestety jest zbyt duza, tak to jest jak robi sie troche nieprzemyślane zakupy ;/. jednak chcialabym ja jeszcze uratowac, stad przyszlo mi do glowy jej usztywnienie. nie mam zielonego pojecia jak to zrobic, najlepiej byloby nie rozpruwać podszewki tylko przykleic cos do niej, zeby torba byla sztywna i nie latala na boki i nie wyginala sie bo to wyglada jakbym wlozyla rzeczy do starego wora. czy macie moze jakies pomysły czym i jak usztywnic ta torbe? bardzo prosze o odpowiedzi gdyz w przeciwnym razie niestety zwroce ta torbe. dziekuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×