Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość takaaaasobie31
jeżeli jest już po ślubie- to nie masz się nad czym zastanawiać, musi to pozostać tajemnicą jeżeli jest przed ślubem- odnieś się do swojego sumienia i moralności- czy Ty chciałabyś wiedzieć gdybyś była na miejscu swojego kuzyna? źle się stało że nie interweniowałaś podczas panieńskiego, ale czasu się nie cofnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Wezół
Współczuję kuzynowi rodziny-ale jak prawda wyjdzie na jaw to życzę świadkowej miłego piekła-ono oczekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze przywroc mi wiare w kobiety :) jaka patologia... takie sa twoje wartosci ? fajny usmiech dobry bajer i chodzmy sie pykac po hotelowych pokojach z wianka partnerow ...Panie miej mnie w swojej opiece zeby mi sie taka wywloka nie trafila za zone rogale gwarantowane :/ i nie bron sie ze jestes singielka zero wartosci i zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kinley. Niestety to się nie stanie, bo facetow to ja wybieram, a nie oni mnie. A przyjaciółka pisze się przez "ó", nie "u", co byś może wiedział, gdybyś częściej do szkoły chodził a nie na Kafe przesiadywał. Połykam. :p @biedny doktorku - musisz się do piekła odwoływac, aby wyrównać krzywdy na tym świecie? To się już nie wyda. @Taakasobie. Nie wiem własnie czy miałam to przerywac. Justyna tego po prostu chciała, była nakręcona i to nie jest typ osoby, który by się mną bardzo wtedy przejmował: powiedziałaby mi, abym szła do domu, jak mi się nie podoba. Ona jest b. asertywna i mój wpływ na bieg wydarzeń naprawdę byl mały. Oni tu mnie przestawiają, jakby to był mój pomysł czy mój plan, ale tak nie było. Obie tego chciałyśmy i tak się stało. A - i tu jest prawda - dopiero później to rozkminiałam i zauważyłam odcienie szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Wezół
W filmie,,Dom Zły,,padało stwierdzenie:prawda?nie ma takiej... prawda pojawi się prędzej czy później a jak wtedy spojrzysz kuzynowi w oczy?czy tamta d****a to dla ciebie aż tak ważna osoba?Ciekawe jak ty patrzysz kuzynowi w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma patrzec przeciez to nie ona zdradzila ... mnie bardziej ciekawi fenomen jak mozna po kilku fajnych tekstach poderwac podobno szanujaca sie kobiete tak zeby ona sie rypala z obcym(ok to mozliwe) ale w towarzystwie kolejnego obcego lol :/ i to jeszcze przy kolzezance ktora ma wyjsc za jej kuzyna :) wychodzi na to ze jazdy kto cie dobrze zagada moze cie miec bez problemu a nawet we 2 ch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum, że sprawa nie jest taka oczywista. Owszem, czuję się trochę winna i stąd ten post. Ale zrozum, że nie jest łatwo wpieprzać się w życie innych osób. Czy ja wiem czy on jest taki święty? Ona jest niezłym ziółkiem i on mniej więcej wie, że ona jest i zawsze była seksualnie aktywna, że miała przygody, że jest egocentryczką, że jak coś sobie postanowi to nie ma bata, itp itd. Owszem, nie mówię że o tym co był akurat wie, ale czy mam prawo interweniować we wszystkie związki i naprawiać całe zło na tym świecie ? Nie mogę. Może on woli żyć w nieświadomości, może ona mu za coś tam odpłaciła, może ona mu kiedyś powie, jak dojrzeje. Nie mogę stawiać siebie ponad wszystkich i ferować wyrok i podejmować decyzje o życiu innych. To naprawdę nie takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz prawo oszukiwać kuzyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go nie oszukuję. Jego zdradziła jego żona, a nie ja. To ona jest mu winna wierność małżeńską, nie ja. W zasadzie, to ona mi zrobiła krzywdę, bo to ona mnie postawiła w sytuacji bez wyjścia, a nie odwrotnie. Teraz nie mam żadnego dobrego ruchu i to jej właśnie wina, a nie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Wezół
On się dowie-prędzej czy później-i co wtedy?Spojrzysz mu w oczy?nie wyobrażam sobie żeby mnie ktoś z mojej rodziny tak przekręcił-szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedna mozliwość.Otóż,jeśli to się kiedyś wyda,to koleżanka żeby sobie "polepszyć"=wybielić w oczach męża, może tak przekręcić tę historię,żebyś to Ty wyszła na winną,no i wyjdzie,że wiedziałaś a kuzynowi nie rzekłaś ni słówka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony wiecej takich dziewczyn :) jak mam wene to tez potrafie niezle bajerowac a poszcze juz od 3 miesiecy lol mam nadzieje ze bywasz czasami we wrocku i sie spotkamy w klubie ale nie licz na to ze wezme kolege lubie ostra zabawe to chyba zbyt hardcorowe dla mnie zeby jakis facet biegal po pokoju z fajna krzyczac ze skonczyly sie prezerwatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Wezół
Możesz to jeszcze naprawić...tylko trzeba odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze takie imprezy sie zdarzaja mam nawet paru znajomych z pod ciemnej gwiazdy ktorzy oparli swoj sens zycia na kobietach takich jak ty cpaniu piciu i imprezowaniu non stop najgorsze jest to ze mozesz kiedys wyjsc za maz za jakiegos normalnego faceta ktory nawet nie bedzie sobie zdawal sprawy z tego gdzie w jakich okazjach i po ilu maczugach juz skakalas i ilu jeszcze bedziesz za jego plecami jak juz zawieje troche nuda i dasz sobie pretekst na zdrade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zdziro ty! uwazasz siebie za kobiete? gdzie ty masz rozum powiedz gdzie?! skad takie bladzie pochodza? wy powinniscie byc odizolowane od normalnej ludzkosci i przebywac na wyznaczonym terenie! i to najlepiej w lesie! mowisz ty wybierasz mezczyzn? ty wybierasz kurwiarzy,ktorzy szukaja takie scierwa,bo im zle w domku,bo zona sie znudzila lub zupki nie ugotowala! prawdziwi mezczyzni siedza w domu ze swoimi zonami i ewentualnie dziecmi przy kominku wieczorami z lampka dobrego winka! ...nie szczyc sie,bo nie masz czym,, widzisz jakie ty k***a towarzystwo masz? same lajzy,lachociagi,szmaciska... bo zapewne porzadne dziewczyny znajome trzymaja sie od ciebie z daleka! czym ty sie wywyzszasz? ze polykasz z dwoch batow na raz? jaka ty jestes jebnieta! az brak slow...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgierd z czołgu
i jeszcze jak z***biście się wybiela,dobrze wiedzieć,że są takie świniaki co się nie szanują i dają na lewo i prawo bo to tylko impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że jesteś taki ograniczony, ale potwierdzasz moją tezę, że za tymi wszystkim komentarzami czai się lęk, że Wasza kobieta może okazać się nie taką świętą, że już dawała ognia, że zna się na seksie, że jej Twój 13 cm. nie imponuje. :p Co za różnica czy skakała po maczugach? Ty też maczugę wsadzałeś w różne miejsca i Twoja żona też nie będzie nigdy miała pewności, gdzie ta maczuga była. To działa dokładnie w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
Żona jest w domu a k***y za płotem i trzeba być człowiekiem a nie ścierką...zjazd świadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość. Jakoś jednak - wbrew Twojemu postowi - słów NIE szkoda, bo żeś pojechał po bandzie całym długim akapitem. no dawaj dawaj dawaj. Wyrzuć z siebie tą złość, bo jeszcze pójdziesz do domu i będziesz niemiły dla kogoś. mam dla Ciebie złą wiadomość pacanku: jestem "dobrą dziewczynką". Też umiem rzęsami i trzepotać i się zarumienić na komplement. Zrozum ćwoku, że nie ma "dobrych dziewczyn" w sensie w jakim to ujmujesz. Tak jak Wy wieprze latacie za byle gołą nogą w klubach, tak my też mamy popęd seksualny, pragnienia i żądania i pranie Twoich zawszonych gaci do nich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ograniczony ? 13 cm ? twoja wiedza opiera sie na czym? na tym co wykielkowalo w twojej malej "latwej" lepetynce ?:) nie ma leku jak kogos poznaje znam sie troche na ludziach o zadnej swojej bylej nie powiem zlego slowa i nie mam nic przeciwko jesli mialy jakies porownanie nie zastanawiam sie nad tym co mogly robic w przeszlosci bo nie mam takiej potrzeby a tutaj odnosie sie do konkretnego przypadku i tak ejstes mega latwa usprawiedliwiasz sie jeszcze ze takie wieczory ci sie zdarzaja i to normalne bo przeciez alkohol fajna gadana 50cent in radio "i will take you to the candys shop" no i sie stalo haha :) tak po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
hahaha-,,my też mamy popęd,,-oto tłumaczenie,które stawia cię na równi ze zwierzętami one kierują się tylko popędem-jesteś suką zwykłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
Będziesz płakać i wiesz co-zasługujesz na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc skoro nie martwi Cię porównanie, to co za różnica na ilu maczugach siedziała. Powiem Ci, że wbrew temu co sobie mysli połowa tych baranków, akurat czym kobieta ma większe doświadczenie w tych sprawach, tym po pierwsze jest lepsza dla faceta, a po drugie, jest wierniejsza, bo wie czego chce i skoro wchodzi w związek, to znaczy że chce z Tobą być naprawdę. Ja powiedziałam, że "wybieram facetów", bo tak jest. Byłam w związkach i z 2 ostatnimi to ja zerwałam, bo właśnie nie dawali mi tego czego oczekiwałam, a miałam na tyle pewności siebie, żę wiedziałam, że znajdę to czego szukam. Gdybym była głupią kurą domową, to bym ich nie zrywała, wyszła za mąż, a szczęścia szukała u sąsiada czy kolegi z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg Bestia
jesteś ścierwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rotten. A Ty jako samiec nie jesteś zwierzęciem. Oczywiście kierujesz sie tylko ciekawością intelektualną i tym ile która dziewczyna przeczytała książek i co myśli o "podstawie moralności" Schopenhauera. Spadaj, bo nawet hipokrytą nie jesteś, tylko półgłówkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
Jestem tym,który pierwszy rzuci w ciebie kamieniem.Schopenhauer będzie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawali ci tego czego potrzebowalas czyli czego? k....ia sie po katach?:) wyswiadczylas im tylko przysluge gdyby wiedzieli z kim maja przyjemnosc to bys dostala odrazu kopa w d...ko w sumie tez mam jakies dziwne przeczucie ze to prowokacja :) jakies to za bardzo chore o kuzynie nic tylko ja to ja tamto nie powiem ci tego nie powiem tamtego nikt juz nie pyta o kuzyna a temat dalej sie ciagnie ... Pozdrawiam ceniace sie dziewczyny te latwiejsze w sumie tez i do zobaczenia na imprezach hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty debilko nie musze wylewac zadnej zlosci w domu,bo nie mam na kim.. z zona jestesmy parenascie lat po slubie i chociaz mamy dopiero 34 lata,zyje nam sie z***biscie! ja nie wnikam z kim moja zona sypiala przede mna ani ona nie wnika z kim sypialem ja,bo to jest nam do szczescia nie potrzebne! Ufamy sobie,kochamy nad zycie,jestesmy ustawieni i na takie szczyle jak ty,nawet plunac bym nie chcial!! rozumiesz to? na takie trzepotanie rzesami(czyli twoj zawod) w pubach czy innym miejscu odpowiadam wlasnie tak jak tutaj! I uwierz nie mam ochoty polemizowac o ch*j wie czym z takimi k***ami,dla mnie to nie jest rownia,pochodzisz z innej klasy dziewczynko z rumiencami.. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan paweł i gaweł
Zdradziłaś kurwo mnie, rzucę się z wysokości Lecz nie zabiję się, bo mam z kauczuku kości Zdradziłaś kurwo mnie, pod pociąg się podłożę Lecz nie przejedzie mnie, bo jest na innym torze Zdradziłaś kurwo mnie, pistolet sobie kupię Lecz nie zabiję się, bo mam cię mendo w d***e! Zdradziłaś kurwo mnie, rzucę się z wysokości Lecz nie zabiję się, bo mam z kauczuku kości Zdradziłaś kurwo mnie, pod pociąg się podłożę Lecz nie przejedzie mnie, bo jest na innym torze Zdradziłaś kurwo mnie, pistolet sobie kupię Lecz nie zabiję się, bo mam cię mendo w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×