Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość puszczalska to redaktor kafete
Odpisuje na każdy post :D etat 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to odpisuje na Twoje posty, bo sam nie masz co robić. Ja mam wolny zawód, siedzę przy lapciu, pracuję i piszę. Wracaj do fabryki, trzeba śrube przykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berny mypel
napisz jak było, please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
to dziewczyna z miasta nie wie ze w fabryce pracuje się do 17? do szkoły marsz :D może spotkasz jakiegoś młodego ogiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
zabezpieczałaś się to znaczy każdy ogier zmienił prezerwatywę jak was wymieniali między sobą? jak w szkole nie uważałaś na lekcji o fabryce to się nie wypowiadaj na forum o sexie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej szkole akurat na szczęście uczyli nas rzeczy potrzebnych do życia w dziesiejszym społeczeństwie i karmienie świń i przykręcanie śrub do tego nie należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gada na roboli, a pojdzie w najblizszy weekend na miasto to dwom takim wypoleruje berlo i jeszcze sie bedzie tym chwalic w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jak popijesz to nawet nie bedziesz wiedziala kto i w ktory otwor bedzie ci wsadzal fiuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgierd z czołgu
Ale jaja!Albo świadkowa to zwykły,tani,prowincjonalny lachociąg albo odbywa się tu opera mydlana pod tytułem''Czerń dla Ślepych''chociaż osobiście wolę wersję Vadera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan paweł i gaweł
hahahaha a kuzyn to ch*j!!!!!!!!!ale logika-ważniejsza jakaś szmata hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to projekt Deki 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli drugiej puszczalskiej hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiadkowa widze, ze masz zbyt duze mniemanie o sobie, wiec pewnie jestes jeszcze mloda z tych, co zarabiaja 10tys. na reke. baluja, nic nie oszczedzaja, a jak maja pusty leb jak beben, to jeszcze kredyt biora myslac, ze 10tys. bedzie zawsze. a wierz mi, pisze to ten, co kiedys tyle zarabial. potem, spadl na 1200 by znowu wskoczyc na wyzszy pulap, wiec wiec, w czym rzecz. pewnie tez jestes moze i fajna ale watpie by na tyle, by obejrzal sie za toba ktos mojego pokroju, ktory jak dziennie nie zobnaczy 4cyfr dochodu na koncie to mowi, ze jest bieda. wiec skoncz te dyrdymaly ze srubkami, bo albo masz kompleks, albo jestes tak tempa i naiwna ze wierzysz stereotypom. niemniej jednak - jestem nawet w stanie cie polubic, lecz to zalezy od dalszych wypowiedz, na razie widze jednak ze poziom konwersacji i jezyka NLP to poziom podloga. mniej niz zero, ale masz szanse sie poprawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah. Słodki jesteś. :D Pseudosponsorom mówimy stanowcze "Nie". Nie interesuje mnie Twoja ocena mojej osoby, ani ile zarabiasz, ani czy mnie polubisz. Twoja łzy wyciskająca historyjka o spadku zarobków tez mnie nie interesuje. Wbrew pozorom, mam gdzieś ile kolesie zarabiają. Ale co sobą reprezentują. A Ty niestety jesteś nie w tych kategoriach i - dziękuję, że mi dałeś szansę - ale ja Tobe szansy nie daję. Także bye bye. Bonne chance gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie zmieniali prezerwatywy jak was zamienili? Na to ważne pytanie padły jako odpowiedź jakieś brednie o świniach? Czyli ogierzy wsadzali tę samą prezerwatywę w 2 brudne cipska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie MY skoro zaraz piszesz w 1 os. l.poj.? ach tak, zapomnialem ze podstawy jezyka polskiego sa ci obce. to ja nie jestem i nie bylbym zainteresowany toba, wiec twoja opinia i dalsza rozmowa jest zbedna i pozbawiona sensu. w odpowiedzi na twoja prowokacje co zrobic - jajco, jakim trzeba byc klaunem i posmiewiskiem, by pytac sie obcych osob na forum? no ale - pewnie przyjaciol brak... wspolczuje, CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, ten gosc powyzej ma racje. puchu marny, zalosna jestes. a wy TROLLE skonczyc pisac, nabijac wyswietlenia, a sprawiac radosc z tej prowokacji. ps: dlatego lepiej by bylo, jakby twoja mama dalej ssała laski na dworcu jak to bylo X-lat temu a nie swego czasu puscila sie z twoim ojcem - wowczas nie powstałoś byś. zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ale żeś powiedział. Pokazałeś klasę. Dałeś ognia. Uchhh, dostało mi się, że aż iskry poszły. :D A teraz wracaj do swojego marnego życia i nie psuj innym ich. Ciao ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha przeciez to opidsuje facet! haha a wy cie nabieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie gość. Tutaj Chuck Norris. A teraz Was wszystkich niegrzecznych pacanów w tyłek kopnę. Jak już wszyscy faceci pójdą, to może będzie można wreszcie z kobietami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie zmieniali prezerwatywy jak was zamienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ustaliliśmy, że jestem facetem. Panowie to zmieniali kanały w telewizorze, jak my z Justą gotowałysmy pierogi i szorowałysmy kibel, jak chciałoby 4/5 tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×