Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Kaligula był fascynujący, jeśli dmuchanie sióstr Cię fascynuje. Mnie akurat nie, ale to kwestia gustu. Święta Boźego Narodzenia się zbliżają, będzie zjazd rodzinny, kupuj gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Przecież gumki to domena twoja i tej suki Justy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
No wreszcie,udało mi się-a mówiłaś,że o gumkach nic nie powiesz.Wygrałem.Tylko zapamiętaj,że damy nie dają tak łatwo na lewo i prawo ledwo poznanym,hm,panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wygrałeś. Teraz właśnie przegrałeś, bo po pierwsze, pytanie było, czy Panowi zmieniali gumki, na które nie odpowiedziałam, a, po drugie - i ważniejsze - udowodniłeś, że piszesz pod różnymi pseudonimami, bo o gumki pytał się kto inny. Także podwójna porażka i rzeczywiście - masz schizofrenię. Tak łatwo się zacietrzewić i zapomnieć o podstawach. :) :D Słodziutki jesteś Kaligula. Założę się, że masz pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Boli cię-wygrałem,suko padnij do kolan cesarza i pij jego mocz.Hahahahaha-pomiocie szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jesienny Pan: Dziękuję. Dobrze wiedzieć, że są jeszcze prawdziwi mężczyźni. Szkoda tylko, że w innym pokoleniu. Uczcie się dzieciaczki od starszego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest miło-wyłożyłaś się po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki postu
dla mnie jesteście obydwie k*****i!!!!!!!!!!!! Twoja przyjaciółka pewnie nie raz zdradziła swojego faceta!!!!! nie dość że go zdradziła to jeszcze r*****a się z dwoma facetami!\ to podwójna zdrada... a Z Ciebie też k****, która będzie zdradzać na pewno nie powiesz kuzynowi...k***a k***ę będzie bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm,osoba lekkich obyczajów przykładem dla starszych panów-no nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Zaraz będzie na mnie,że to ja pisałem.Najważniejsze,że suka obnażona a teraz pozwolę jej poszczekać-szczekaj suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki postu
a ciekawe co sobie pomyślało tych dwóch gości?? a pewnie idealne partnerki na życie.... tak tak...ku r w y tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie napisał doktor Wezół-Sumienie rodzi się we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdyby teraz zapadła cisza byłoby najlepiej-ale zaraz ktoś zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam do pracy, bo oprócz beki z zakompleksionych pseudohistoryków karmiących świnie i posuwających swoje siostry, czasami trzeba niestety pracować. Jak będę jakieś fajny posty to wrócę. Kaligula, dawaj, wymyśl coś ciekawszego, bo zmienianie się profilami i postowanie tego samego w kółko, przyklaskiwanie samemu sobie pod innym profilem robi się smutne i żałosne. Dawaj pod swoim, ale coś sensownego a nie jakies pomyje jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu-czy ty kobieto musisz jątrzyć?bawi cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi gdyby przytrafila sie taka sytuacja to nie nazwal bym autorki k***a tylko z mila checia bym to powturzyl buzki dla autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Idż ściero-burdel czas otworzyć.Pan pozwala-ty szczekasz,dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Kaligula. Z tego co z boku obserwuję, to Ty Kaligula wszedłeś na nie swój temat, p********z jakieś żałosne smuty w zasadzie nic nie wnosząc do dyskusji. Nawalasz inwektywami, jakimiś żałosnymi moralistkami i psujesz wszystkim rozmowę, a nawet jednego, jednego sensownego merytorycznego posta nie napisałeś. Taki pasożyt, nowotwór, grzyb na innych tematach. Chcesz pieprzyć to załóż swój temat, ale wiesz że tam by nikogo nie było, więc jak pasożyt obsrywasz swoim gównem inne tematy, bo Twojego tematu nikt by nie chciał nawet otworzyć. Buziaczki dla autorki, niezła beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Bujaj się gość-ty mnie nie interesujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość. To mój temat, to jak Ci się nie podoba, że "jątrzę" to go zamknij i idź dalej życ swoim żałosnym życiem, Zresztą to Ty, Kaligula, słoma wystaje z posta i butów tak, że aż w szyję uwiera. A pozwolić, to Ty możesz swojemu burkowi zrobić kupę (pod warunkiem, że po nim potem sprzątniesz bo przecież przepisy gminne wszystkich obowiązują, nawet pacjentów szpitali pscychiatrycznych udających zaszlachtanych cesarzy rzymskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Sczekaj szmato-twój pan Kaligula dał ci pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośc #2. Dziękuje, ale nie możesz tu postowac, bo wersja Kaliguli postującego pod 10 nickami upadnie. Zaraz się na Ciebie rzuci i pogryzie. Już szczerzy kły. Umyłbyś je, Kaligula, bo wali cebulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaligula, nie zauwyżyłeś, że jest dokładnie odwrotnie? Ja postuję to Ty postujesz. Ja nie znikam, to Ty znikasz. Podziękowałbyś, żę daję Ci cel w życiu, a nie na swoją ukochaną księżniczkę się rzucać. No już, dobry dobry Kaligula, a teraz marsz do budy, bo Pani idzie się zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Jesteś niczym,miałaś iść już do burdelu czyli do miejsca swojego przeznaczenia-co tu jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Potem dobili do nas już późno jak byłyśmy zrobione i impreza dalej potoczyła się sama. " czy to oznacza prostaczko z miasta,ze bylyscie wyd*pczone juz zanim dobili do was panowie? nie watpie :D to ile razy wkoncu bylo? na jakie kobiety ty tu czekasz lafiryndo? skoro od poczatku postu tylko JEDNA cie poparla,ktora rowniez Panow sobie wybiera :D hehehe debilizm pomieszany ze s*******nstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red Ruchliwa
o 14:30 wraca do pracy a po 10 min pisze 3 durne posty :D tak jakby praca nie była za bardzo satysfakcjonująca. Jak myślicie co robiła w tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciau tych 10min poszla do kibla sie podmyc,bo o 15stej konczy i wtedy dopiero zaczyna satysfakcjonujaca prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAJE ALE D**Y NA LEWO I PRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×