Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZWROT TOWARU

Polecane posty

Gość gość

hej, mam problem i potrzebuje pomocy. w zeszły poniedziałek w sklepie Mohito kupilam torbe, jednak nie podoba mi sie, dopiero w domu stwierdzilam ze jest za duza, niepasuje do mnie i po prostu jej nie chce, czytalam w internecie ze na zwrot towaru klient ma 30 dni, towar ma byc z paragonem (ktory mam) i metka, ktora rowniez mam, tyle, ze jest odcieta, czy taki towar zostanie przyjety? strasznie mi na tym zalezy bo torba po prostu okazala sie beznadziejna... niech wypowie sie ktos kto zwracal w tym sklepie towar, bardzo prosze :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prooooszeeee o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
bzdury czytałaś. widziały gały co brały bo zakup był w sklepie stacjonarnym wieć sprzedawca zwrotu przyjąc nie musi ale MOŻE poczytaj na stronie czy akurat ten sklep zwroty przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na facebooku sklep Mohito napisał komentarz pod postem jednej z kobiet, ze na zwrot jest 30 dni, co tez ja przeczytalam przy kasie, chcialam tylko potwierdzenia tego i jakiejs rady, no ludzie, nie trzeba od razu krytykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
no to skoro czytałaś na ich fb że masz 30 dni to po co pytasz ? nijak nie mogę pojąc twojej logiki, a raczje jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu chce sie upewnic, czy tak trudno zrozumiec, jestem mloda i pierwszy raz mam sytuacje tego typu, skoro jestes madrzejsza niz ja i masz czelnosc wytykac mi 'brak logiki' to wykaz sie madroscia i doradz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
ale już ci wszytsko doradziłem mam znaleźć ich stronę i przeczytać za ciebie ? na fb nei sprawdzę bo nie mam , ja jestem pokolenie przedfejsbukowe :D zasada jest taka że każdy sklep ustala to indywidualnie bo nic nie musi, jeśli przeczytałaś że przyjmuje to idź i oddaj. są różne zasady może oddawać kasę, może dawać bony czy wymieniać na coś innego. prawo tego nie reguluje nawet jeśli w internecie przeczytałaś coś innego. można też zadzwonić do sklepu i zapytać ale czekaj tu nadal aż ktoś wejdzie i napisze ci że oddawał albo zrobi sobie jaja i napisze że nie przyjmują a ty w to uwierzysz. masz rozum to go użyj już napisałem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz o to mi chodzilo, nie mozna bylo od razu? ale oczywiscie nutka chamstwa zawsze musi byc eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu_10_osob_ukradlo_spacje
przecież od początku pisze to samo. może ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×