Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjjaaaaaaa

zdradzilam meza

Polecane posty

Gość jjjjjjaaaaaaa

bylismy u mojego szwagra.Popilismy,moj maz padl piereszy.Poszlismy na ogrodek zapalic ze szwagrem,jego narzeczona zostala w domu.Jak tylko oparlam sie o sciane on do mnie podszed,zlapal z tylu glowy i zaczal namietnie calowac.Ja troche wypilam,krecilo mi sie w glowie.Odpychalam go od siebie ale on byl nieugiety.Calowalismy sie,on mnie obmacywal.Czulam jak mam mokro.Zaraz potem przyszla jego panna,w pore sie ogarnelismy.Co ja mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnij o temacie, rob jakby tego nie bylo, nie rozmawial o tym, nie dopuszczaj do kolejnej takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, chyba ze chcesz pociagnac to dalej, to pociagniesz.. Anyway, od Ciebie zalezy jak sobie z tym poradzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryf1
Jak szwagier warta grzechu to bym zorganizowala miejsce zeby nikt mi nie przeszkadzal i pobawila bym sie znim minimum cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
To wreszcie zdradziłaś męża czy nie.Facet wykorzystał sytuację że byłaś wypita i chciał cię zarżnąć,ale nie zdążył.Zapomnij o tym i niech to będzie dla Ciebie lekcja na przyszłość,żeby tyle nie pić.No i przynajmniej wiesz jakiego masz szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
A jak Ci się to podobało,to chyba wiesz co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że Autorka chce żebyśmy powiedzieli "ależ nic sie nie stalo, oparłaś się mu", a tu klops, bo gdyby nie panienka szwagra toby sie mogło dużo zadziać, aj mogłoby... No cóż kochana, sama musisz tę gulę przełknąć teraz, sorry to say..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerfix1
Ja bym szukala okazji zeby szczerze z nim porozmawiac bo bym mu powiedziala zeby skonczyl to co zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhuuuj
Bierz go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Tak.Daj mu zagrać i napisz jak było,to sobie wtedy poczytasz jaka to z Ciebie szmata i bladź,bo na razie temat nie budzi kontrowersji i hieny nie mają na co się rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaaaaaaa
kuzwa...najgorsze jest to ze mi sie to podobalo.Ale odpychalam go,kazalam mu przestac i isc sobie.Niewiem czy dlatego bo nie chcialam czy dlatego bo jego panna byla za sciana i mogla przeciez w kazdej chwili przyjsc. Nie gadalismy o tym wogole bo potem juz sie nie zobaczylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej zdradliwych kur wiszonów można spotkać na my nago pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_gość
jjjjaaaaaaaaaa - chcialabys pogadac na ten temat wiecej? strasznie mnie podniecila twoja historia, dam kontakt to napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie ze podobalo Ci sie bo popilas...rajcuje Cie to wiec wczesniej czy pozniej skonczysz tak jak Ci sie marzy tylko wtedy sie nie dziw jak pojada po Tobie od szmat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaaaaaaa
myslalam o tym kilka razy. Nie moge dopuscic do podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam zaraz nie mogę - swędzi Cię piprocha na samą myśl, że szwagier się do Ciebie dobiera - więc to tylko kwestia czasu i okoliczności - będziesz jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze Ci cos od serca bonsama bylam w takiej sytuacji. Masz mieszane uczucia w tym momencie, prawda? Poczucie wyrzutow miesza sie z checia na wiecej? Bedzie Ci ciezko sobie z tym poradzic i jesli sie nie ogarnisz to wyladujesz z nim w lozku. A jesli wyladujesz to szybko sie to nie skonczy, dojda uczucia i rozpad dwoch malzenstw. Zakoncz to w momencie kiedy jeszcze sie nie zaczelo. Ostrzegam Cie chociaz szczerze mysle ze sie nie oprzesz, jestesmy slabe i glupien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
To jeszcze go nie zdradziłaś. Z tego co piszesz to szwagier sobie za przeproszeniem na fiucie kreski wycina ile zaliczył, korzystał z okazji, która mu się nawinęła. On się nie zmieni, możesz powtórzyć i dokończyć co było zaczęte, ale szczęścia z tego mieć nie będziesz. Będziesz jeszcze jedną kreską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
No właśnie.a to podobno my was zdradzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaaaaaaa
wiem ze szczescia na tym nie zbuduje i niemam zamiaru. aron. ale to on sie przystawil do mnie,nie ja do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich zainteresowanych urozmaiceniem swojego zycia erotycznego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaaaaaaa
no kurcze.To byl moment jak do mnie podszedl i pocalowal.Pelne zaskoczenie,a ze bylam w szoku najpierw nic nie zrobilam,podniecilo mnie to,to prawda. Ale zaraz sie ogarnelam i go odsunelam od siebie.Taki jakis dziwny spontan,jakis amok. Tym bardziej ze bylam troche wypita...ale niemam zamiaru tego powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak miałam, mąż przyjaciółki regularnie sie do mnie przystawiał,nawet jej o tym powiedziałam ale obróciła to w zart, a on w dalszym ciagu sie nie poddawał i kiedys w koncu uległam.... to było dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho zaczyna sie k******o. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×