Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyszczupic grube i umiesnione uda

Polecane posty

Gość gość

Prosze was o pomoc, mam w udzie az 57 cm! a wzrost 164, waga 57 kg, sa zarowno umiesnione bo przez 8 lat jezdzilam na rowerze bez przerzutek, ale jest w nich tez i tluszcz. Nie stosuje zadnych diet, lubie jesc, nie tyje za bardzo, ale w brzuch i uda mi idzie od kilku lat. Prosze poradzcie mi cos skutecznego zeby te cholerne uda wyszczupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy problem to mięśnie... Lubisz białko chyba, choć mega mocne umięśnienie osiągnęłabyś prędzej na suplementach. Dlatego sądze, że chyba tych mięśni nie ma tak wiele jak sądzisz. Nie wolno Ci wykonywać ćwiczeń z obciążeniem bo pogorszysz sytuację. Proponowałabym areoby/interwały plus dieta.. i dużo wody. Jak bardzo Ci to przeszkdza później możesz pomyśleć na spaleniem mięśni. Jednak mięśnie i tłuszcz nie idą w parze, jakbyś miała ich bardzo bardzo dużo tłuszcz by się nie utrzymywał bo mięśnie potzrebowałyby energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak spalić mięśnie? Wystarczy przestać ćwiczyć? Co zmienić w diecie? Mam podobny problem - co prawda mało tłuszczu, ale rozbudowane mięśnie. Wiem, że lepsze mięśnie niż tłuszcz, ale wolałabym się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
żeby wyszczuplić takie udźce to trzeba codziennie biegać...no niestety :/ ale spokojnie da się to polubić :) możesz też sobie dorzucić suplementy na spalanie tkanki tłuszczowej, ja biorę figurę extraslim, jest niedroga i zawiera naturalne termogeniki, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam tez ze skuteczny pilates rozciaganie miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje, no ja tez slyszalam o pilates i sie planuje zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam ten problem.... grube uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie liposukcje uktradzwiękową - kilka zabiegów i problem znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtka2
Możesz spróbować kriolipollizy. Polga ona na rozbiciu komórek tłuszczu za pomocą zimna. Mi dzięki temu zabiegowi udało się dorobić przerwy między udami o czym zawsze marzyłam. Zabieg wykonywałam w Krakowie w www.vicihair.pl. Jedyną wadą jestjego cena, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×