Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna anna

Związki

Polecane posty

Gość Joanna anna

Czy można związać się z facetem którego poznało się na czacie? Istnieją takie związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją, ale tylko wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna anna
Nie napisałam o czymś. Mam się z nim spotkać w listopadzie. Nie wiem co zrobić? Powiedzieć że rezygnuje?:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w listopadzie? czyli zapewne dzieli was duża odległość :( W takim razie, zastanów się czy na pewno możecie być razem. Bo jeśli liczysz na utrzymanie "związku" kontaktując się głównie przez internet... narażasz się na duże rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina881
jak dla mnie znajomość wirtualna to nie związek i jak dla mnie ten etap powinien trwać jak najkrócej to tylko możliwe. Przez czatowanie z kimś nie poznajemy naprawdę drugiej osoby tylko wytwarzamy sobie wizje jej która najczęściej jest bliska ideału a potem spotkanie to weryfikuje i łatwo o wielki zawód "miłosny". Natomiast jak kogoś poznamy przez internet i się z nim spotkamy- to można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe - żonę poznałem przez neta - oczywiście fajnie sie gadało więc spotkaliśmy się w realu i zaiskrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej! Mojego męża poznałam na czacie, pisaliśmy pół roku zanim sie spotkaliśmy ;). Mimo, że ja mieszkałam pod Wawą a on w Krakowie dzisiaj jesteśmy małżeństwem z 3 stażem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna anna
No tak w listopadzie się spotkamy bo musiał wyjechać do pracy za granicę, bo tam gdzie mieszka nie mógł nic znaleźć. Chciała bym dodać że chłopak stara się o mnie i powiedział że tak szybko nie zrezygnuje ze mnie.:) masakra:D zależy mu na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż ci się oczy śmieją :) ale do listopada to szmat czasu ...ciekawe czy wytrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by mu aż tak zależało to by się spotkał przed wyjazdem :) a nuż akurat tam kogoś pozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna anna
No właśnie :\ ja napewno nikogo nie poznam nowego i nie chodzi tu o to że tylko tak mówię.. Mam niską samoocenę i jestem nieśmiała żeby poznać kogoś, a on powiedział że "już znalazł" i nie musi szukać kogoś innego:D oczywiście tęsknię za nim, obiecał że odezwie się do mnie :) a dlatego się nie chciał wcześniej spotkać bo powiedział że musi zrobić na mnie dobre wrażenie i zabierze mnie gdzieś żeby się lepiej poznać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie nie jesteś raczej nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen zasss
Można się związać, oczywiście. Ręce, nogi, razem, osobno, na przemian... związać można się na wiele sposobów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia nie lubi żonatych, ani nawet tych w separacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho woman
można, można się związać emocjonalnie, przyzwyczaić, można nawet przeżywać jego wirtualną obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo zdemaskowane, temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho woman
już? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×