Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy schudłyście karmiąc piersią

Polecane posty

Gość gość
a co to jest dieta matki karmiącej :O jadłam delikatniej przez 3 miesiące a później stopniowo wszystko truskawki, cytrusy, miód, czekoladę ale ja nie jem byle gównianych pasztetowych, serków topionych, codziennie smażeniny a tym bardziej fast foodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corcia 1 konczy dwa msce waga 4 kg mi zostalo wchodze we wszystkie ciuchy tylko w jednych jeansach sie nie dopinam bo rana po cc nadal troche opuchnieta...karmie piersia wychodzilam ze szpitala wazylam 72 kg dzis 63 czyli w dwa msce ubylo 9 kg chyba przez karmienie piersia bo normalnie jem nie ograniczam sie w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jecie normalnie? ja musze samo mieo na parze itp bo jak tylko zjadlam doslownie kęsa czegos w stylu pomidor ogórek to kolka :( mały ma 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmilam krotko bo tylko 4mies i nie schudlam ani grama , ba! Nawet mialam wrazenie, ze tyje bo mialam wilczy apetyt. ;) Ale kiedy skonczylam z karmieniem to dopiero schudlam - dieta+cwiczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem wszystko oprocz suszonych sliwek i kalafiora bo po tym moja corcia ma kolki to ja pisalam wyzej corcia 1 wrzesnia konczy dwa msce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmię 4 m-ce. Przez pierwszy miesiąc, póltora sie oszczedzałam z jedzeniem w tym sensie, że unikałam smażonego, gazowanego i potraw wzdymających. Dziecko nigdy nie miało kolek, zaparć, wysypek, więc po tym czasie zaczęłam jeść normalnie. W ciązy przytyłam 20 kg, zeszło do tej pory 14, niestety reszta nie chce zejść i będę musiała niestety zdecydowanie ograniczyć jedzenie, bo inaczej tego nie widzę. Inna sprawa, że nie jem strasznie dużo. Na śniadanie 2-3 kromki ciemnego chleba z serem lub wedliną, pomidor, rzodkiewka, drugie śniadanie platki z mlekiem/musli lub drożdzówka (wiem, niestety, ale jestem uzależniona od slodyczy), potem obiad srednia porcja i tylko jedno danie, potem jakis owoc i koniec o 18 nie tykam już nic. A chodze spać ok. 23-24!Także przypuszczam, że to slodkie jest przyczyną utrzymywania tej 6-kilogramowej nadwyżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jadłyście na kanapkach sałatę, pomidory, rzodkiew, ogórki itp? ja na razie jem grahamki z drobiową wedliną i rzygam już tym.. 3 mce po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
30.08.13 , jak najbardziej powinnas jesc kolacje ( najlepiej bialko + warzywa) zwlaszcza , ze idziesz spac o polnocy :P Jesli bedziesz jesc tylko do 18 to baaardzo ci sie spowolni metabolizm a potem bedziesz tyla z powietrza i efekt jo-jo gwarantowany :( wiem co mowie bo to przerabialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie luksus, pewnie masz rację, spróbuję, bo waga ani drgnie, a już 4 m-ce po porodzie.. Tak, ja od razu po powrocie ze szpitala jadłam normalne sniadania, dużo warzyw, w tym mnóstwo pomidorów, bo uwielbiam, dziecku nic nie było, chociaż kazali uważać na pomidory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem wszystko poza produktami pochodzenia krowiego. W 3.5m schudlam ponad 20kg I waze jakis 1kg mniej niz przed ciaza. Zdarza sie, ze jem tez fastfoody. Mam bardzo zarloczne dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą schudłam 20 kg. W ciąży bez wymiotów, mdłości z wilczym apetytem przytyłam 26kg!!!!!!!! Teraz 3,5 m-ca po porodzie zleciało 20kg. Odciągam pokarm. Jem wszystko i sporo, bo jak tylko ograniczę to spada ilość mleka. Jak skończę karmić to zaczynam dietę i wracam do ćwiczeń. Wiem jak jeść i co ćwiczyć:P Mam nadzieję, że będą efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano troszkę wisi:) Ale lepiej, że wisi niż by miała być wypełniona tymi kg:) Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytulam w ciąży 16kg, jestem 4 miesiące po porodzie i karmiąc piersią zrzuciłam juz 20,5kg. Jem normalnie z tym, ze mam mnóstwo obowiązków i jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilajlaa
Ja w ciąży przytyłam 9 kg. Teraz maluszek ma 2 miesiące a ja powróciłam do swojej wagi już dwa tygodnie temu. Niunio praktycznie nie chce mi od piersi odejść więc może dlatego dość szybko. Przestrzegam diety bogatej w warzywa, drób, ryby , jaja i praktycznie codziennie jem niestety to samo, jem więcej niż wcześniej t na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( cholera a u mnie waga spada wolniutko, jakieś 0,2-0,5 kg tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka z piasku
Cholerka, ale z was szczęściary. Ja karmiąc piersią nie schudłam ani grama, a karmiłam do 10 -tego miesiąca. Nie obżerałam się, nie jadłam słodyczy a do 4 miesiąca karmienia stosowałam ścisłą dietę. Dopiero 3 lata po porodzie wróciłam do swojej wagi, ale tak miałam z drugim dzieckiem. Normalnie zazdroszczę kobietom, które w ciąży tyją max 15 kg i szybko wracają do swojej wagi po. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg, dosłownie spuchłam. Ogromny brzuch i szybki przyrost wagi pod koniec, z drugim dzieckiem to samo. Do 7 miesiąca ciąży przytyłam 10 kg, a kolejne 15kg w ciągu III trymestru, a odżywiałam się praktycznie tak samo przez cały czas ciąży, masakra jakaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgULa111
jetsem w 38 tyg ciazy...w sumie przytylam jakies 16 kg. wkoncu wygladam jak kobieta...chce karmic piersia i boje sie ze szybko wroce do wagi sprzed ciazy czyli zaledwie 45 kg :( maz mowi ze lepiej wygladam w ciazy nic przed hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlaa
ja urodziłam na początku kwietnia..karmię piersią..w ciązy przytyłam 14 kg...do dnia dzisiejszego schudłam 22 kg :) Nie ćwiczę i nie stosuję żadnej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tego sie boje...ze tak duzo schudne :( co zrobic zeby do tego nei doprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arla jak to sie dzieje, że chudniesz? Boze, dziewczyny, co ze mną nie tak, nie mogę zrzucić kg, mam dziecko 3 mce ale z kolką, więc jem tyle co kot napłakał i nonstop to samo i nic, waga jaka była tydzien po porodzie jest dzis bez zmian. przytylam 17 kg, stracilam 11 i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczycę sprawdzajcie po ciąży! jeśli jest niedoczynność po ciąży, to za Chiny nie schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakemui
Schudłam i to znacznie, chociaż jadłam, co chciałam, więcej, niż przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedoczynnosc to wyniki duze czy male? ja mialam w ciązy za malą wartosc TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawidłowe TSH jest mniej więcej 1-2 za niskie to nadczynność za wysokie to niedoczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży przytyłam 12 kilo ( urodziłam w 35 tygodniu) po 10 dniach wróciłam do swojej wagi . 2,5 miesiąca po porodzie waże 3,5 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez czekam jeszcze troche az przestane karmic , mam ogromny apetyt ... waga stoi od 3 miesiecy ... a biust ogromny , moze wtedy tez zmaleje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w szoku bo kp nie miglam schudnac mimo ze jadlam niewiele i zaczelam nawet biegac i to duzo.Po odstawieniu dziecka w ciagu doslownie 2tyg schudlam 7kg. Kp i chudniecie to mit!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×