Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy schudłyście karmiąc piersią

Polecane posty

Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 9-10 kg teraz 2 lata po porodzie ważę 20 kg mniej niż przed ciążą. Ale waga stoi w miejscu. A chciałabym jeszcze chociaż z 5-8 kg zrzucić. Karmię nadal piersią ale tylko na noc. Jestem uzależniona od słodyczy więc może to przez to waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudłam systematycznie i po 7 mscach ważyłam 8 kg mniej niż przed zajściem w ciążę- ważyłam 48 kg i wyglądałam tragicznie. Ale jak tylko skończyłam karmić to waga stopniowo zaczęła wracać i teraz 22 mscy po porodzie ważę dokładnie tyle co przed zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panteros
Ja w ciazy przytylam 24kg,minelo 5mscy jak karmie piersia i waze 20kg Mniej. Nie mam diety jem zdrowo, czasem zjem slodkie, ciasta, lody itd. Sama z dzieckiem latam bo maz za granicazdo tego od 4mscy trenuje :-) jeszcze 4Kg i soe zastanawiam czy jak przestane karmic to waga jeszcze poleci w dol? Pozdrawiam wszystkie mamuski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie chudsze niz przed ciaza....a swistak siedzi i zawija....na ulicach widac zupelnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos zdrowo je i dba o forme to nie ma problemu by schudl :-) pozdrawiam wszystko jest mozliwe, trzeba tylko chciec i zaczac dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie karmienie to niestety były kg na plusie nie na minusie.. Raz że mniej czasu na zorganizowanie dobrego posiłku, ciągłe jakieś bóle brzuszka małej, a jak zjadłam odrobine mniej to zaraz za mało pokarmu więc na szybko dojadałam jakieś śmieciowe kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Przytylam 20 kg w ciazy synek ma 1 rok i 2 miesiace i waga stoi w miejscu nic nie chudne biegiem nie jem duzo nie wiem czemu tak. Jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi

Pamiętam że po porodzie szukalam.informacji nt tego po jakim czasie od porodu przy karmieniu zaczyna spadać waga bo mi mimo spadku centymetrów przez pierwsze 5 miesięcy waga stała. Dopiero po 5 miesiącach wraz ze spadkiem centymetrów zaczęła spadać waga, ok 0,5kg na 3 tygodnie. Teraz moje dziecko ma 9 miesięcy. Ważę 4-4,5kg mniej niż przed ciąża ale dodam że po powrocie ze szpitala ważyłam już tyle co przed ciąża albo nawet kilogram mniej, w ciąży przytyłam 8kg. Polecam oprócz ważenia się również mierzenie centymetrem. Ja się mierze w talii, na wysokości pępka i obwód uda (zawsze w tym samym miejscu bo mam pieprzyk na górnej części uda). Myślę, że przed ciąża miałam w talii 67cm,teraz 63cm. Udo przed ciąża ok 52cm,teraz 47,5cm. Także jest to bardziej miarodajne myślę niż ważenie. Jednak jest też minus bo od. Razu po porodzie tylek mi się splaszczyl i opadł a. Zawsze był spiczasty więc .... Mam wrażenie że wielu kobietom po porodzie splaszcza się ..., to tak z własnych obserwacji. U was też tak było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×