Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy mozna miec okres i byc w ciazy

Polecane posty

Gość gość

czy jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna, moja przyjaciolka miala normalny okres do 4 m-ca ciazy wiec jak nie wiecie to nie piszcie głupot!!!dlatego nie wiedziala ze jest w ciazy az dziecko zaczelo sie ruszac, serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez 3 m-ce miala okres, w 4 juz nie i poszla do gina i powiedzial,ze jest w ciazy, to byl 13 czy 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty piszesz głupoty- misiączka to złuszczanie się błony macicy w momencie, kiedy nie dojdzie do zapłodnienia, w ciąży można mieć plamienia/krwawienia, ale nie miesiączkę- proponuję się dokształcić lub zasięgnąć porady ginekologa, a nie powtarzać zasłyszane bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że można. Ja miałam normalnie okres dlatego dowiedziałam się że jestem w ciąży dopiero w 4 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , że można mieć okres i być w ciąży. Też znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość ty piszesz głupoty- misiączka to złuszczanie się błony macicy w momencie, kiedy nie dojdzie do zapłodnienia, w ciąży można mieć plamienia/krwawienia, ale nie miesiączkę- proponuję się dokształcić lub zasięgnąć porady ginekologa, a nie powtarzać zasłyszane bzdury xxxxxxxxxxxxxxxx widac, ze Ty nie masz zadnego pojecia o tym:D ale tu na kafe duzo takich co sie wymadrzaja a c***a wiedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze , że głowa nie odpadła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem !!!!!! nie chodzi o zapłodnienie w czasie miesiaczki tylko do zapłodnie dochodzi przed miesiaczka ..w wiekszosci przypadkow w planowanym okresie nie wystepuje miesiaczka i czesto kobiety domyslaja sie jest ciaza ...ale sa kobiety ktore maja ta miesiaczke i sa w ciazy .Ja znam osobe ktora do 5 miesiaca miała miesiaczki ...a poem okazało sie ze jest w ciazy bo wiadomo brzuszek rosnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można mieć normalnego okresu, tylko plamienia. Okres to złuszczanie endometrium macicy. Kiedy kobieta zaczyna okres temperatura jej ciała spada, ponieważ spada poziom progesteronu i estrogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz to możemy podyskutować na temat ciąży, owulacji, miesiączki, zapłodnienia i zobaczymy na jakim poziomie jest twoja wiedza, bo moja na całkiem wysokim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,może -znam dwa przypadki gdzie kobietki wchodząc w 4miesiąc ciąży przestały mieć normalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można nazwać to plamieniem,skoro występuje w czasie normalnej miesiączki i tak samo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja koleżanka nie miała miesiączki w ciąży ale co najwyżej plamienia może jeszcze napiszesz że ciąża była ok, skoro do 5 miesiąca krwawiła ? krwawienia w ciąży oznaczają problemy z łożyskiem albo zagrożenie poronieniem ewentualnie koleżanka ma nadżerkę która plami / krwawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna czy nie bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOŻNA!!!! idź zapytaj lekarza a nie iditoki na kafe Ci piszą,ze nie:D, nikt nie ma regularnie plamienia 5 dni co 28-29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można mieć plamienia lub krwawienie, ale nie normalną miesączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki to własnie piszą, że można- 21 wiek, a zacofanie jak w średniowieczu, napiszcie jeszcze, że karmienie piersią to świetna antykoncepcja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego to nikt normalny ci nie napisze:D a to, co napisalam wiem bezposrednio od przyjaciołki, bo chodzilam z nia do gina, bylo to wieki temu, ale natura kobiet od wiekow jest ta sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE, otwórz książkę do biologii i dowiedz się co to jest okres. w czasie ciąży można krwawić i plamić, ale to objaw patologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzieeee!!!!!!! O co Wy kuźwa walczycie???? Można krwawić do 4 miesiąca i mówi Wam to niemłoda osoba,która zna kilka takich przypadków;czy w sensie biologicznym to jest miesiączka czy nie...CO TO MA ZA ZNACZENIE???!!!krwawienie jest regularne i w obfitości zbliżone do normalnej miesiączki,i może występować przy bezproblemowej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby byl patologiczny, to by ja polozyli na patologie ciazy:D zegnam debilkę niedouczona albo jaja sobie robiacą, bo szkoda czasu sa fajniejsze tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,więc ja miałam regularne plamienia w czasie spodziewanej miesiączki,dzięki czemu się nie zorientowałam,że byłam w ciąży,trwało to cztery miesiące po czym krwawienia ustały,po kolejnych pięciu miesiącach urodziłam zdrową córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to krwawienie podobne do miesiaczki i tyle samo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,"wygląda" jak zwykła miesiączka;choć może być trochę inne i wtedy kobiety często zaczynają coś podejrzewać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniamaproblem
do kobiet ktore tego doswiadczyly badz wiedza jak to sie odbywa: przy tym krwawieniu byl bol brzucha jak podczas miesiaczki? i sluz jaki? przeciez w calym cyklu sluz sie zmienia na owulacje na dni nie plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wtedy brzuch boli tak samo jak w czasie @ przy tym krwawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×