Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy mozna miec okres i byc w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Ja mialam do 5 mc krwawienia. Okres zawsze mialam skapy okolo 3 dni i teraz nie widzialam roznicy. Ale fakt ze nigdy za bardzo nie obserwowalam swojego ciala wiec nie zauwazylam zadnych odstepstw od normy. Chyba tylko w ciazy bardziej bolaly mnie piersi jednak a bole brzucha byly mniejsze niz przy okresie ale jakies byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Wiec z tego co zrozumialam to,krwawienie,a nie okres,mysle,ze sporo kobiet tak miewa,mysla poprostu,ze to okres,to jest prawdopodobne,ja w czasie ciazy mialam takie same krwawienia jak okres pozatym wszystkie objawy ciąży,lekarz stwierdzil wtedy,ze to krwotoki,niebezpieczne zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny   mam pytanie staraliśmy się z partnerem o dziecko ale w tsm tym miesiącu dostam okres I trwał 5 dni ale to taki jam bym wgl nie miała.  I czy jest możliwość ze jestem w ciąży ri teraz czuję się źle nie mogę jesc mam czasem ze bierze mnie na wymioty. I często jestem zmęczona proszę o pomoc dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, aniaxdxd9292@o2.pl napisał:

Cześć dziewczyny   mam pytanie staraliśmy się z partnerem o dziecko ale w tsm tym miesiącu dostam okres I trwał 5 dni ale to taki jam bym wgl nie miała.  I czy jest możliwość ze jestem w ciąży ri teraz czuję się źle nie mogę jesc mam czasem ze bierze mnie na wymioty. I często jestem zmęczona proszę o pomoc dziewczyny 

Zrób test i będziesz wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×