Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laura2662

Slabo odczuwam ruchy od paru dni

Polecane posty

Hej, mam problem.. jestem w 24 tyg. ciazy. od jakiegos czasu (nie wiem dokladnie ile ale pare dni) duzo slabiej odczuwam ruchy plodu... bardziej takie musniecia (wczesniej czulam wyrazne kopniaki) ale skacze mi przy tym brzuch. Policzylam ruchy kiedy dziecko bylo aktywne bylo ich wiecej niz 10 na godzine. Dodatkowo mialam mierzone tetno plodu i bylo okolo 150. Czy mam sie czym martwic? Sorki za pytanie ale to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to jest w tym tygodniu czy się już liczy ito ale powiem Ci co powiedział mi ginekolog który robiła mi usg - nie był to mój ginekolog prowadzący ale lekarz pracujący ze szpitalami w całej Polsce taki prawdziwy z powołania zajmujący się badaniami genetycznymi i wadami serca itp - ale wracając do tematu.... zacytuję Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości kiedy by to nie było proszę jechać do szpitala i jeszcze na ściemniać, że w ogóle Pani przestałą czuć dziecko żeby się przejęli. nosi Pani w brzuchu dziecko swój największy skarb lepiej jechać na darmo niż mieć wyrzuty do końca życia. Ja widziałem w życiu wiele dziwnych przypadków kiedy dziecko zostało uratowane tyko dzięki intuicji matki a na pierwszy rzut oka żaden lekarz by nie zrobił badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wyraźnie czujesz, że ruchy są słabsze a póki co tętno jest ok, to warto obserwować i nawet codziennie podchodzić do szpitala na ktg. U mnie ruchy diametralnie osłabły w 38 tyg.Poszłam do szpitala żeby mieć spokojne sumienie i okazało się że tętno jest słabe i od razu wywoływali poród. Urodziłam 7 h później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×