Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zochaa11

Nowa karma dla psów Cotecnica Maxima

Polecane posty

Gość Zochaa11

Na rynku pojawiła się nowa karma, skład wydaje się być świetny, chyba można porównywać z Acaną Cotecnica Maxima Medium Adult Skład: mięso drobiowe 26% (w tym min. 30% ŚWIEŻEGO MIĘSA DROBIOWEGO), ryż (12%), pszenica, kukurydza, otręby pszenne, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, chleb świętojański, mączka rybna, hydrolizat białka z kurczaka, olej rybny 1% (18% DHA), siemię lniane (1%), drożdże piwne, proszek jajeczny, frukto- i manno- oligosacharydy, pulpa buraczana, chlorek sodu, chlorek potasu, pirofosforan sodowy, ekstrakt z owoców cytrusowych (polifenole), rozmaryn i soja (tokoferole) Czy ktoś już stosował? Myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja też zwracam uwagę na skład karmy dla psów. Nie ważne znane logo Acana czy Orijen na opakowaniu ponieważ karma dla psa jest tak dobra jak jej skład. Ja znam jeden sklep z karmą dla piesków http://karma4p.pl sprzedają tam karmę online i wysyłają do zamawiającego. Pozdrawiam Was ciepło, Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaaa75
Ja karmię mojego labradora karmą Cotecnica Optima z jagnięciną i mogę ją z czystym sercem polecić. Karma idealna dla mojego wrażliwca, bo nie zawiera uczulającego kurczaka. Cena za 20kg worek bardzo przystępna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_miła
Będę musiał przetestować tego producenta. Na razie użytkuję produkty CANAGAN - też mają mnóstwo mięsa, warzyw i ziół i nie zawierają zbóż. etykiety etykietami, ale mojemu psiakowi podpasowała. Warto również przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojt90
z lepszych karm stawiam na Canagan, jest zdrowy, bo nie ma żadnego zboża i zawiera bardzo dużo mięsa (ok 60%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ctecnica to super karma, ale ta w wersji bezzbozowej. jedza ja dwa moje psy. zaopatrujemy sie w nia w sklepie kocimiętka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×