Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamana

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, jestem bardzo nieśmiała, tak bardzo chciałabym kogoś mieć, kto mnie przytuli, pocieszy i przy którym będę mogła się poczuć bezpiecznie. W ogóle nie mam żadnych przyjaciół, jestem okropna, to wszystko przez tą cholerną nieśmiałość, mam ochotę teraz płakać. :( Jak już napisałam o tym na necie, to znaczy, że naprawdę mam problem. Co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki za złą kategorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
słonko uciekaj stąd czym prędzej, przesiadują tu źli ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakbym slyszal moja kobiete z poczatkow znajomosci :D miala 23 lata nigdy chlopaka cale zycie 1 przyjaciolke i strasznie wstydliwa i malomowna :) badz cierpliwa na pewno trafisz w koncu na tego, co cie z tego dolkawyciagnie, cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbc
No właśnie uciekaj czym prędzej. Tutaj piszą tylko o jednym, więc jak jesteś nieśmiała to to miejsce nie jest dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa nie wiem czy znajdzie sie taki chłopak który ze mną wytrzyma, z taką co tylko spędza czas w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób rzeczy co ci sprawiają frajdę jak będziesz szczęśliwa łatwo ci będzie się przełamać. Poza tym myślisz za innych i chcesz być przedmiotem innych pomysł o tym co lubisz i to rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
To siedź i nic nie mów w miejscu, gdzie chodzą chłopcy, by mogli cię zobaczyć. jak trafisz na tego właściwego, to tak się rozgadasz, że język cię rozboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest tak, że ja nie chcę wychodzić z domu. Bardzo chcę, tylko jakby np. chłopak przedstawiał mnie swoim znajomym i poszła z nim na imprezę to pewnie niewiele bym mówiła, jeszcze bym mu wstyd przyniosła i narodziła by się we mnie zazdrość gdyby on rozmawiał z innymi dziewczynami, jestem głupia, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×