Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskakujący Jacuś

Czy skończyliście kiedyś partnerce w ustach bez uzgodnienia

Polecane posty

Gość kobieta 38
nie wyobrazam sobie innego finalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ending
Moze sie jednak przekona w koncu bo to akurat bardzo naturalne zakończenie .... i bardzo mile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
@kobieta38 Ja do tej pory też sobie nie wyobrażałem :) Ale być może będę musiał się przyzwyczaić, albo przekonać jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to uwazaj
ten filmik mnie tylko utwierdza,ze wyplucie jemu wszystkiego na twarz to z najmadrzejszych rzeczy jakie w zyciu zrobilam:Dw przyszlosci jestem gotowa to powtorzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Tylko następnym razem nie zapomnij nagrać filmiku i się podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to uwazaj
nie ma sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
nic nie musisz .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Czy to oznacza, że masz jakies rady/niezawodne sposoby na kobiety niezdecydowane w tej kwestii, którymi chciałabyś się podzielić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
no coz .......... nie moge sie wypowiadac za inne kobiety ja lubie do konca............. ale jesli Ci cos nie odpowiada w kobiecie to powiedz czego oczekujesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Zawsze lubiłaś do końca czy musiałaś się przekonać z czasem? W związku z moją kobietą brakuje mi w zasadzie tylko ten jeden element życia seksualnego. Mówilem jej już o tym, ale ona niechętnie na to patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie polykam. Sperma jest dla mnie obrzydliwa w smaku i tyle. Jakbym ja polykala to i pewnie zniechecilabym sie do samego seksu oralnego z facetem. Pozwalam mu sie jedynie spuscic na biust. A czy ty polykasz soki kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to uwazaj
a nie pomyslales,ze w zyciu nie mozna miec wszystkiego?Ty pewnie tez masz cos na co sie nie zgodzisz,kazdy ma jakas blokade,poprostu naucz sie z tym zyc bo nawet jesli ona sie zgodzi to bedzie to robila niechetnie.no chyba,ze jej odczucia masz w glebokim powazaniu....dla njie osobiscie seks ma byc przyjemny i o pewnych rzeczy sie zmuszac nie bede.to sie nazywa szacunek dla siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Wiem i być może będę musiał to zaakceptować. @gość Tak, część na pewno połykam. Dziewczyna nie musi połykać. Jeżeli pozwoliłaby na finał w ustach to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, nie dramatyzujcie. Jaki brak szacunku? Co to wspólnego z tym? Po co dorabiać niepotrzebną ideologie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Jednak coś w tym jest. Nie każda to lubi i faceci mają tego świadomość. Zresztą na dłuższą metę to nie miałoby sensu gdyby kobieta robiła to z przymusu. Raz wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
pytales mnie czy lubie czy musialam sie przekonac .................. jakos tak wyszlo ,ze nie mialam z tym problemu od samego poczatku , lubie tak do konca ............nie wyobrazam sobie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Nigdy nie byłem "po drugiej stronie", ale myślę, że dużo zależy od nastawienia. Jeżeli kobieta traktuje to jako nagroda za dobrze wykonane zadanie to wtedy jest inna reakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich zainteresowanych poprawa swojego zycia erotycznego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×