Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałambym zostawić dzieci i wyjechać za granicę

Polecane posty

Gość gość

Tak sobie myślę, że tu mnie nic nie czeka, a ja wcześnie zaszłam w ciążę, bo jeszcze w szkole średniej, później bach i druga ciąża, szybki ślub i tak wegetujemy, jestem jeszcze młoda mam 24 lata i chciałabym zacząć wszystko od początku. Wiem, że mój mąż zająłby się dziećmi, moi rodzice uwielbiają wnuków, a ja mogłabym się spełniać gdzie indziej, wiem, że jestem egoistką ale nie tak sobie wyobrażałam swoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było nie rodzic dzieci, a teraz sie nimi zajmij wychowuj poki sa małe, spełniac sie bedziesz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
rozumiem, że nie masz zamiaru sciagnac do siebie dzieci tylko zostawic je w polsce na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też urodziłam w młodym wieku
Bo jak miałam 17 lat. Mam jedno dziecko,z tatą dziecka jestem do dziś(minęło 6 lat). Ale nie wyobrażam sobie zostawić własne dziecko,wyjechać i zacząć od nowa jak gdyby nigdy nic. Może wyjedź,ale zabierz własną rodzinę ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety teraz jestęś przede wszystkim matką i o swoich ambicjach zagranicznych zapomnij przynajmniej narazie,teraz jesteś dzieciom najbardziej potrzebna,dobrze się zastanów bo to decyzja na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nie mam zamiaru ich ściągać do siebie, chcę się odciąć od tego co jest teraz, swoje ciąże chciałam usunąć ale mój obecny mąż mnie wybłagał bym tego nie robiła, on zawsze kochał bardziej te dzieci niż ja, tak naprawdę nigdy ich nie chciałam, jestem taka młoda, a tak sobie życie zmarnowałam, nie chcę już dłużej tak żyć, do tego ta wegetacja... na nic nas nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale urodziłąs te dzieci i jestes za nie odpowiedzialna, chcesz zmienic swoje zycie to daj dzieci do przedszkola czy złobka i idz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też urodziłam w młodym wieku
Kochasz dzieci? Jesteś z nimi tyle czasu i na prawdę jest Ci obojętne co się z nimi stanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Cię. Jak chcesz zacząć wszystko od początku? Nawet jak uciekniesz od rodziny, to i tak to będziesz ta sama Ty. Ta, która nie umie stawić czoła rzeczywistości i tchórzliwie daje nogę, gdy proza życia doskwiera. Fajna jesteś, nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chciałas dzieci to trzeba było stosowac antykoncepcje a teraz swoje ambicje wywal w kąt i zajmuj sie dzecmi, teraz one sa najwazniejsza a nie smieszne wymysły niedojrzałes i nieodpowiedzialnej matki. Nie chciałas dzieci ale urodziłas dwójke no nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to wyjedz. Zacznij nowe zycie. Dzieci beda mialy ci za zle, maz tez, ale poki dzieci sa male to facet z pewnoscia znajdzie sobie nowa kobieta ktora zaopikeuje sie dziecmi jak prawdziwa matka. Mam nadzieje ze tak bedzie. Tylko zeby cie nie naszlo za kilka lat na powrot i przeprosiny bo tego kroku nie wybaczy ci ani maz ani tym bardziej skrzywdzone porzucone dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
Współczuje twoim dzieciom, że nie maja matki :O Czy Ty nie masz uczuc do swoich dzieci? Jestem matka i nie miesci mi sie w glowie jak mozna porzucic wlasne dziecko. Jesli ich nie kochasz wyjedz, maja przynajmnie dziadkow i tate ktorzy ich kochaja. Na przyszlosc nie pozwol sobie na ciaze, Ty nigdy nie bedziesz dobra matka. tobie brak uczuc wyzszych. Jestes tym samym typem kobiety co Katarzyna W matka zabitej Madzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
brokeninside87 w*********j w podskokach glupia szmato bez uczcuc wyzszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też urodziłam w młodym wieku
brokeninside87 Ty masz dzieci? :O Jak można chcieć zostawić własne dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
też chciałam usunąć ciążę ale ginekolog sprzedał mi tik taki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokeninside87 w*********j w podskokach glupia szmato bez uczcuc wyzszych usmiech.gif x poziom mamuś:D tak, mam 5 dzieci, każde z innym i każde zostawiłam w innym kraju bo jeszcze szukam swojej drogi w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
juz sie zaczely glupie podszywy :P Najlepiej natrzaskac dzieciakow a pozniej je porzucic.. zachowanie godne pochwaly..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
Jeżeli to nie prowokacja to współczuję dzieciom i mężowi... Myślisz jak małe dziecko - nie spodobała się zabawa w dom to pobawię się w wycieczkę ;-( A gdzie odpowiedzialność za dzieci, za rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kazdy popełnia błedy, ale nikt nie rodzi dwójki dzieci a potem twierdzi ze ich nie chciał i chce odmienic swoje zycie, no sorry po prostu chciała tych dzieci a teraz jej sie znudziło i chce zwiać, zwykła suka pozbawiona uczuc, szkoda tylko dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatusiowie od zarania dziejow wyjezdzaja w pizzddu i jakos nikt nie ma im tego za zle a kobieta ma zapomniec o swoich ambicjach i chocby z glodu przymierala ma byc za wszekla cene matka.jedz skoro popelnilas blad,dzieciom zapewnij opieke i zaczynaj od nowa bo z takim podejciem jakie teraz masz to nawet dzieciom sie na psychoce odbije,takze nic dobrego ciagnac to na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wyjedz i zostaw dzieci z ojcem i dziadkami, ktorym na nich zalezy, niz by sie mialy meczyc z matka, ktora ich nie kocha. a nastepnym razem lepiej sie zabezpieczaj :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum jak ktoś chce realizować marzenia a nie porusza się na osi: impreza-d*pczenie-wiejski ślub-bachor to znaczy, że myśli jak małe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to co innego
I facet który zostawia rodzinę to s******l! Znam takiego(były mojej przyjaciółki) i k***a już raz dostał po pysku,obym już go nie spotkała! A kobieta MATKA która urodziła te dziecko,nosiła,poświęcała czas,karmiła nagle chce je zostawić to jak wyrzucić śmiecie do kosza! I co pozna jakiegoś muzułmanina i da se zrobić kolejne? Albo rozłoży nogi przed wszystkim krajami jakie są możliwe zdzira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
brokeninside87 jesteś ograniczona do bólu, nawet nie chce mi sie z Toba dyskutować :O Czas na realizacje i spelnianie marzen byl wczesniej przed pojawieniem sie dzieci. Jednak autorka wolala wtedy myslec kroczem i puszczac sie po krzakach, czego efektem jest 2 dzieci. Sorry ale ta panna to dla mnie dno i 100 m mułu a Ty temu przyklaskujac jestes glupia jak but. Potrafisz sie wczuc w uczucia tych dzieci? Czy ta trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za zdaniem czarnej :;;:: [zgłoś do usunięcia] czarna79xxx tatusiowie od zarania dziejow wyjezdzaja w pizzddu i jakos nikt nie ma im tego za zle a kobieta ma zapomniec o swoich ambicjach i chocby z glodu przymierala ma byc za wszekla cene matka.jedz skoro popelnilas blad,dzieciom zapewnij opieke i zaczynaj od nowa bo z takim podejciem jakie teraz masz to nawet dzieciom sie na psychoce odbije,takze nic dobrego ciagnac to na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Stara D**a 83 - Czyli jak kobieta powije bachora to ma zapomnieć o samorealizacji i marzeniach? :D Poj.ebało cię? Żaden smarkacz nie powinien ograniczać rodziców, jakoś faceci nie bardzo przejmują się faktem że są ojcami, ba! czasem dalej żyją jak kawalerowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem jedno,ze COKOLWIEK bedzie robione na sile da PRZECIWNY EFEKT od zamierzonego.jak ma na sile prowadzic dotychczasowy tryb zycia to albo skoczy z okna albo zabije dzieci:Pniech jedzie,paradoksalnie bedzie to mniejsze zlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×