Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałambym zostawić dzieci i wyjechać za granicę

Polecane posty

Gość Stara Dupa 83
zapewne ty jestes wspaniala matka..... nie tobie to oceniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
tak, ale to inna sytuacja- autorka urodzila dwojke dzieci "choc tego nie chciala" (hahaha) i teraz chce dac dyla. Wymyslila sobie ze "na zachodzie " napewno jej sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam nie czarna :) To do tej starej ,ktora obraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara a tobie oceniac siebie ? Z taka nienawiscia do ludzi niczego dobrego nie nauczysz wlasnych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Dupa 83
co to za tendencja ze nie mamy prawa ocenic patologii bo komus bedzie przykro. Takie zachowanie nalezy pietnowac, moze nastapna panienka zanim pojdzie z gosciem do lozka zadba o antykoncepcje bo bedzie wiedziala ze nie tak latwo pozbyc sie pozniej problemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam takie watpliwosc
bezdzietna już nie polka - Wiem, że sytuacja jest inna, ale autorka też zapewne nie chce porzucić dzieci ot tak po prostu. Ja obecnie też mogę być odbierana patologicznie, bo wcześnie urodziłam dziecko, zostawiłam je i mam teraz "lepsze" życie. Niech pojedzie i oceni to lepsze życie. Na pewno wróci do dzieci, bo jak widać kwestią jest tylko samorozwój a nie trudna syt materialna. W UK nie ma opierdzielania sie i zobaczy, że tylko ciężką pracą można tu coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
powiem ci szczerze, ze nie twoja sytuacja jest inna-znam kilka kobiet- wlasnie samotnych matek, ktore majac noz na gardle, wyjechaly za granice. Dzieci zostaly z babciami itp. Autorke odebralam inaczej-dziudzis w wieku 17 lat, kilka lat pozniej kolejny dzidzius- i wieku 24 lat-WIELKIE PRZEBUDZENIE-nic mnie nie czeka oprocz biedy i kwilenia dzieci. Przeczytaj jej post jeszcze raz....ja tak to odebralam, oczywiscie moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nastepny gosc nie wlozy tylko pomysli ? Czasy sa takie jakie sa .Latwo oceniac ,rzucac kamieniami zwlaszcza w kobiete .Pomysl na zimno bez emocjii przez chwile .Czy jezeli to ojciec odszedl by od dzieci wyzywalabys go od takich owakich ?Nie .powiedzialabys ,ze pewnie zona nie taka byla .Slyszalas kiedyc o wyrodnym ojcu ? Nie .Są tylko wyrodne matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
bach i druga ciąża, szybki ślub i tak wegetujemy, jestem jeszcze młoda mam 24 lata i chciałabym zacząć wszystko od początku." "ja mogłabym się spełniać gdzie indziej, wiem, że jestem egoistką ale nie tak sobie wyobrażałam swoje życie..." tu nie chodzi o podreperowanie finansow tylko o "nowe,lepsze" zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
"Moze nastepny gosc nie wlozy tylko pomysli?" nie, nie trzeba rezygnowac z seksu- ale jesli nie chcesz dzieci to stosuj antykoncepcje ja wysmialabym rowniez mezczyzne, ktory po zalozeniu rodziny " zapragnalby realizowac sie na zachodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ale przeciez dzieci zostana z kochajacym tata .To tylko odwrocenie rol .Nie tata zostawia ,tylko mama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie powiedzialabys o nim wyrodny ojciec .Taka jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze antykoncepcja tyczy sie obydwojga partnerow ,nie tylko kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
nie powiedzialam o niej wyrodna matka-jezeli dzieciom nie dzieje sie krzywda, sa zabezpieczone, znalazl sie ktos kto sie nimi zajmuje- to nie jest sie wyrodnym mnie tylko smiesza takie bezradne, biedne, urodzila choc nie chciala... teraz zwojuje UK :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna juz nie Polka
oczywiscie- ale wielu mlodych ludzi a) antykoncepcji nie stosuje, gdyz "bardzo sie kochaja i pragna dzidziusia b) mysli ze stosunek przerywany to antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to suka i tyle
nie ma innego usprawiedliwienia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie suki .Sa znacznie spokojniejsze od psow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma prawo wyjechać i robić ze swoim życiem co chce! jest młoda a dzieci przecież nie zostawi na ulicy, ojciec to taki sam rodzic jak matka, już go tak nie żałujcie, bo ona sobie sama tych dzieci nie zrobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zostaw meza dzieci  i jedz . rozwod zrzeczenie sie  praw do dzieci i masz swiety spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×