Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość McBeal

Aplikacja testy tak czy nie

Polecane posty

Gość McBeal

Hej przyszli aplikanci, jak doradzacie się uczyć z testów czy ustaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo łatwiej uczy mi się z testów niż ustaw. Zawsze się tak uczyłam, chociażby do matur - rozwiązując poprzednie arkusze maturalne. To jest sposób przyjemniejszy i skuteczniejszy. Teraz uczę się z testów e-katedry. Testy się zmieniły, ale sposób pozostał niezmieniony i nadal najlepszy z możliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się także dobrze uczy z testów, a powiedz jakie są te testy z e-katedry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam testy ale w wersji papierowej - spoko, ale teraz też bym wybrała on line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mari21 Również przygotowuję się do aplikacji i korzystam od jakiegoś czasu z e-katedry. Fajne jest to, że pod każdym pytaniem masz przywołaną podstawę prawną, możesz sprawdzić jak wypadasz na tle innych użytkowników. Dodatkowo masz też testy z lat ubiegłych, bodajże od 2001 roku. Powiem tak, nie zaszkodzi wypróbować. Na tym etapie nauki testy są dla mnie jedynym sensownym wyjściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplikantka I rok
A ja tylko z ustaw, tych dużych (i paru średnich). Testy owszem - ale tylko z dwóch poprzednich lat i przed samym egzaminem. Znałam je b. dobrze, tak że wychodząc z egzaminu byłam pewna 65-70 pytań na +. Teraz niedługo mamy kolokwium roczne na apl, i musze robić testy, eh. Ale ogólnie to nie lubię. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplikantka I rok
tzn. ustawy znałam bardzo dobrze, nie testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McBeal
Testuję darmowy dostępo do e-katedry, to jest naprawdę świetna sprawa i chyba zdecyduje się na więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieza radczyni
Przez cala aplikacje i podczas nauki do egz radcowskiego uczylam sie tylko z ustaw. Dla mnie rozwiazywanie samych testow nie ma sensu. Ale kazdy ma swij wlasny system nauki i trudno cos radzic w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×