Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocyki La Millou

Polecane posty

Gość gość
A my mamy kocyk z Tiny star :) bardzo dobry jakościowo no i tańszy niż lamillou, do tego poduszka była w komplecie. Kocyka minky używam jako pościeli bo jest ciepły! A i wzory mają ładne: gwiazdki i groszki a nie taka pstrokacizna jak wszędzie. A ma ktoś poduszkę motylka? Warto kupić? Dziecku nie poci się główka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda0007
Kocyki La Millou są rewelacyjne! Po pierwsze świetna jakość - nawet po wielu praniach wygląda świetnie i nie traci swoich właściwości. Ja kupowałam kocyk i poduszkę tej marki w sklepie Les Petits ( https://lespetits.pl ). Mają tam też wiele innych ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, czy może któraś z Was natknęła się na promocję produktów La Millou??? Orientujecie się który sklep oferuje zniżki na np. pierwsze zakupy czy coś w tym stylu? Muszę kupić całą wyprawkę i trochę będzie to kosztować, więc każda zniżka będzie dobra. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ten kocyk bambusowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La millou nie polecam. Cena zabija! Twierdzą, że mają oryginalne minky, te mięciutkie, grube, super jakości. Okazuję się, że sami ściągają minky z Korei, które są cienkie, szorstkie i kiepskie w dotyku, a cena nadal jak za oryginalne minky :((( Ojjj kiepsko La Millou- już nie dbacie o klienta, ani trochę, liczy się tylko kasa :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można oceniać który kocyk lepszy, gorszy, ja p*****le, chyba nie kumata jestem, przecież to jest kocyk tylko, nie ma miliona funkcji żeby móc jakoś rozróżniać kocyki, ja pierdziele, ludzie to już do wszystkiego filozofię dorobią, Weszłam na tę stronę la milou (nawet nie wiedziałam wcześniej że jest takie coś) i skład tego cudownego kocyka to z jednej strony 100% poliester, wiec faktycznie cudowny kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie La Millou są podane sklepy internetowe, które sprzedają ich produkty, zajrzyj często mają promocje. Osobiście często śledzę na fb sklep babydecor.pl i dość często mają rabaty -10/-15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 kiepskie trollowanie. Mam dużo artykułów od LaMillou, od koców po apaszki. Najstarsze mają 4 lata, używane codziennie, prace, suszone itp. Wyglądają jak nowe. Minky - nigdy nie zdażyło się takie jak odpisałaś. A cena?! Nikomu nic do tego. Jednego stać a drugiego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaaaadwa
A ja bardzo cenie polskie firmy i nie uwazam zupelnie, ze sprawa wyboru kocyka jest glupia. Mam sporo roznych produktow roznych firm, ostatnio moja ulubiona to Maylily - maja taka estetyke, jak ja lubie i jakosc swietna. Nie bede moich dzieci opatulac w byle co, bo sama siebie tez nie ubieram w szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkastonka
La Millou nieźle pojechało po jakości... kupiłam nowy kocyk, bo stary już totalnie zajechany i co? Chińskie minky psia jego mać! Bez porównania ze starym. Sprezentowałam koleżance i już tego badziewia nikomu nie polecę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dostaliśmy kocyk LaMillou od mikołaja i szczerze to nie wiem czy te kocyki są warte swojej ceny. Owszem,mięciutkie,ładne i wogóle och i ach ale mój synek normalnie się pod nim poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwne że się poci, skoro to poliestrowy minky - szczerze mówiąc w ogóle nie rozumiem tej mody na minky: niby lubimy naturalne i chcemy jak najlepiej dla naszych dzieci, a owijamy je w plastik... Dziewczyny, nie lepsze kocyki z bawełny, flaneli, dresówki bawełnianej - też milutkie, ale nie takie sztuczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam. Są piękne, mięciutkie i ciepłe, aż sama bym się w takim zawinęła :) Trzeba uważać tylko gdzie się kupuje, żeby na podróbę nie trafić. Ja kupuję większość rzeczy w sklepie http://babybaam.com. Tu jest wszystko oryginalne na bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona862
Jak się dziecko poci to polecam bambuski z Maylily. Mam dwie sztuki i w lecie ratowały nam życie. I do kompletu pokrowiec bambusowy na fotelik - dla mnie niezastąpiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×