Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Złe samopoczucie i mdłości w ciąży ale nie tylko rano czy Wy też tak macie

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Jestem w 8 tygodniu ciąży i czasami potrafi mi być nawet i 4 dni pod rząd niedobrze, mam mdłości..co prawda nie wymiotuje, ale jak komuś mówie, że tak się czuje w dzień i w nocy to się inne dziewczyny po ciążach dziwią..co myślicie na ten tamat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam , tylko mdłości bez wymiotów. Trwało to do 16 tygodnia potem przeszło. Jakoś dałam radę .... przetrwałam 35 tygodni. Już się nie umiem doczekać rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja miałam takie mdłości że nikomu nie życzę...całe dnie bez przerwy!!! Do 5 mc. Myślałam że się wykończę. Do tej pory mam zrazę np do piosenek których słuchałam w tamtym czasie,do niektórych potraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami już bym chciała żeby to był 4 miesiąc i żeby czuć się normalnie..pracuje przy dziecku jako niania i przez to złe samopoczucie jestem nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 9 tc i też tak mam. Mam nadzieję, że do października mi przejdzie to bym na uczelnie jeszcze troszkę pochodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam czasami dość tego samopoczucia..jak słyszę od innych mam, że w ciąży się super czuły to im zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ja też, ale pocieszam się, że dzieki temu będziemy mieli dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie ta praca przy 11 miesiączym dziecku to mogła bym się położyć, odpocząc..a tu muszę go nosić itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 18 tygodniu od 8 mam całodzienne mdłości i wymioty poranne, bez dnia przerwy całe lato przeleżałam nieprzytomna w łóżku. Nie mogę nic jeść poza bułkami z masłem ziemniakami i jabłkami czasem trochę sera białego. Po innych rzeczach zaraz wymiotuję. Co powiesz na to ? :) mnie już brakuje sił i nie wierze że to kiedykolwiek przejdzie, lekarz pocieszał najpierw że takie całodzienne to do 13-stego tyg potem że do 18-stego. A u mnie ostatnio gorzej cały ten tydzień z miską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak..jedne matki przechodzą to jak gdyby nigdy nic, a inne przechodzą męczarnie, ja tylko mam nadzieję, że nie będę wymiotować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja wymiotowalam 24 na dobe nawet w nocy wstawalam do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje :) ja tylko chciałam zapytać czy to normalne czuć się złe całe dnie i noc, ale widzę, że tak :) to jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko musisz wyczuc co przetrawia twoj zoladek a czego nie mozesz jesc. Pij duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem to, na co mam ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez do 5msc caly czas wymiotowalam moglam spac przy wc na sam widok jedzenia bylo mi nie dobrze do konca ciazy polowy rzeczy nie moglam jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Ja miałam mdłości i wymioty od 6tc o 17 tc Schudłam 5 kg .Później było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęscie nie wymiotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak: od 78-13 tc był dzień, gdzie zjadłam śniadanie, zwymiotowałam i cały dzień super i był dzień gdzie ciągle mnie zbierało, ale nie zwymiotowałam. Jak nie lubiłam wymiotować tak uwielbiałam dni kiedy rano raz i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa tez
ja wymiotowalam i mdlilo mnie caly dzien i noc do 18 tyg potem przerwa i teraz jestem w 25 tyg i znowu mnie mdli i dotego mam zgage,w pierwszej ciazy wymiotowalam cala ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno takie złe samopoczucie to tylko do 3 miesiąca.. :/ nie chce się tak czuc cały czas..męczy mnie to jestem ciągle śpiąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy bylam 6 lat temu ale ten koszmar pamietam do dzis , mdlosci i wymioty do konca 6 mca, schudlam, kazdy dzien zaczynnalam od wiszenia na kiblu do tego napady glodu, utrata smaku, wstret do zapachow, woda mi smierdziala ale to, ze ma sie dziecko wszystko wynagradza , synka kocham nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniose sie to jednego z postow tez jadlam tylko chleb z maslem i ziemniaki pod kazda postacia, maz sie smial ze urodze ziemniaka, i jadlam jablka a normalnie nie cierpie, do tego lizalam i jadlam cytryny a slodyczy zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jem w zasadzie wszystko :) to na co mam ochote..a raczej to, co jest w lodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopikkkkkkk
a miała któraś z was plamienie na początku ciąży , takie brązowe, w czasie gdy mial być @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwie ciąze przechodziłam tak, że miałam wymioty przez cały dzień tak od 6 tc do 12-14 tc, a potem jeszcze przez 4 tyg tylko poranne wymioty. Mówię "tylko", bo w porównaniu do wcześniejszych tyg to olbrzymia poprawa, potem od 18-19 tc jak ręką odjął, ani mdłości ani wymiotów, a myślałam że to się nigdy nie skończy.... Jak slysze, że dziewczyny mają podobnie to im bardzo współczuję, bo wiem co to znaczy..... masakra, ale pocieszam, że to naprawdę mija, a dzieciaczki zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje wam serdecznie, ja przeszlam ciaze idealnie, zero wymiotow i mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam mndłości całymi dniami do 5 miesiąca i plamienie przez pierwsze 3 miesiące ale tylko wtedy kiedy by mi wypadała miesiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mdłości głównie wieczorem, ani raz nie wymiotowałam. Rano miałam uczucie jakbym się niemiłosiernie najadła (coś jak przepełniony żołądek) i dopiero punkt 8 rano to uczucie mijało i mogłam spokojnie zjeść śniadanie. Kiedyś słyszałam, że jak się ma wieczorne mdłości to będzie chłopiec. U mojej siostry się sprawdziło, a u mnie nie ;) Co kobieta to ma inne dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jamiałam od świtu do nocy. i mijały mi tylko jak jadłam, musiałam cały czas coś miec w buzi, coś żuć,. po 3 miesiącach przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zaś męczyło do 6 miesiąca, wymiotowałam wszystkim i o każdej porze, nawet wodą... strach było gdzieś wyjść;/ nikomu nie zyczę taki dolegliwośći, no ale jakoś przetrwałam....obiłam się o szpital, trochę tez leki pomogły i zyję :D powodzenia i oby męczyło Cie krócej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×