Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę się doczekać porodu

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 35 tc i nie mogę się doczekać porodu, jest mi baardzo ciężko, maluch jest już ustawiony główką do dołu, ciągle napiera na mój cały dół. Jest mi bardzo ciężko, i do tego miewam skurcze, dodam, że dzieciątko waży 2780g, a lekarze nie biorą pod uwagę, że mogę być nawet w wyższej ciąży :( już jest mi za ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was też przez to przechodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka__
Ja jestem aktualnie w 41 tc.. i też już mam dosyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj to współczuję/!! Ja do 41 tc bym już chyba nie wytrzymała :( Jak do tej pory dałaś radę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana tez tak mowilam jak ty a przenosilam ciaza 10 dni, tez mowilam o jak mi ciezko juz chce rodzic, a teraz- jestem 6 tygodni po porodzie i wracam do tego blogiego czasu kiedy to moglam sie porzadnie wyspac porzadnie zjesc i sie umyc, a teraz nie sypiam po nocach jem w pospiechu sterta ubran do prania , kocham moja coreczke mocno ale ciesz sie tym czasem kiedy mozesz odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro zaczynam 38 tydzien i tez marze o rozwiazaniu, ale raczej poczekam sobie jeszcze te 3 tyg conajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziecko się urodzi i nie daj Boże będzie cierpiec na straszne kolki to będziecie tęsknić za tym jak było w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka__
Nie wiem ;) Jest mi już bardzo ciężko,choć o dziwo przytyłam tylko około 5 kg.. Jest to moja 3 ciąża więc o odpoczynku nie ma mowy . Przy dzieciach zawsze jest co robić.. Jestem zmęczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzcie mi dziewczyny ja jestem wymęczona ciążą, a raczej od 3 tygodni tak mam że jest mi ciężko Ale teraz w tym 35tc jest masakra.... Nigdy w życiu się tak nie czułam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy tęskni:) Ja do tej pory jak pomyślę o ciąży to już mi się źle robi:) Po porodzie, mimo że był on bardzo ciężki, niestety, a dziecko do 3go miesiąca spało mi 8 godzin na dobę, a kiedy nie spało to płakało, ale ani przez chwilkę nie przyszło mi do głowy żebym tęskniła za ciążą. Przeciwnie, bardzo się cieszyłam że już po ciąży, a dziecko rośnie i jest coraz bliżej do tego żeby było łatwiej:) Byłam niesamowicie przemęczona, po porodzie i przez pierwsze pół roku i nie miałam pomocy znikąd, więc radziłam sobie sama, ale cieszyłam się niesamowicie dzieckiem:) Pragnę kolejnego dziecka, teraz córka będzie kończyć 2 lata, ale boję się kolejnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×