Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mi mozecie polecic

FAJNY HOTEL ZE SPA NA WEEKEND

Polecane posty

Gość co mi mozecie polecic

prosze o podpowiedzi i odrazu podajecie ile to cenowo wychodzi:) chcemy sie zrelkasowac:) i fajni jakby były jakies atrakcje dla dzieci, dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primavera w Jastrzebiej Gorze, wejdź na strone, jest cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 900200100
polecam hotel+basen+spa w Druskiennikach:) super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzgórza Dylewskie - SPA Ireny Eris - tanio nie jest, ale bajkowo wręcz! A i dla dzieciaków jakieś atrakcje organizują z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam hotel w Druskienni
kach, zreszta zalezy gdzie mieszkasz, chyba ze jest Ci obojetna odleglosc, bo ja na Litwe mam 270km, blizej jak nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj na kafe bo
ta bieda nigdzie nie jeździ:D ja od siebie polecam Malinowy Zdroj Medical Spa w Solcu Zdroj, ale jak na weekend to moze troche za krotko, my bylismy 5 dni i wrocilam jak nowonarodzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi mozecie polecic
jestem w Wawy wiec prawie wszedzie w Polsce mam podobna odleglosc, czytalam wlasnie o tych Druskiennikach, spoko:) nie byliśmy tam jeszcze:) poprosze o dalsze propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co te biedne mamuski moga ci polecic jak ich wypady to do Lidla i Biedronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diva Spa Kołobrzeg:-)))))z***b...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, teraz bedą ci z google spisywac nazwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikołajki, desilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy są anonimowo i nawet swoich nikow nie wpisują wiec po kiego grzyba maja w googlach szukac i cos pisac??? kretynizm. ja polecę primaverę w jastrzebiej. górze, ale koniecznie zakwaterowanie w czesci A, w czesci B sa brzydkie pokoje i lazienki, gorszy standard znacznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam taka
Hotel Bruno w Giżycku. Pełna klasa :) około 300zł za nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, basenem, jacuzzi i sauną :) Spędziłam weekend i szczerze polecam. Niebawem odwiedzimy Hotel Sobienie Królewskie :) 370zł za nocleg ze śniadaniem itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlyn klekotki lub gleboczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głęboczek polecam. Cudnie, spokojnie, leniwie i wracasz jak nowo narodzona, fajnie jest latem w baseniku na zewnątrz lub popłuwanie po jeziorku, które widać z tarasu - jak jest ciepło polecam tam zjeśc śniadanie - ja się zapomniałam i patrzyłam się w niebo do południa :) cennik jest na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne miejsce to hotel z spa na mazurach w jabłoni koło pisza - http://jablon-resort.pl - warto wybrać się tu przed sezonem lub zaraz po gdy pogoda jeszcze ładna, a jednocześnie spokojnie i cicho - nad jeziorem, super spa, dobra kuchnia, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dobry hotel ze SPA w Karpaczu - http://www.sunnyhill-karpacz.pl/. Szczerze polecam! Mają świetne ceny jak na taki standard, przy czym sauny i jacuzzi są w cenie pobytu. Jak dla mnie świetna opcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad wodospadem Jagniatkow- drogawo, ale mozna skorzystać z pakietow, jedzenie wybitne, czujesz się dopieszczona w kazdym calu! Kameralne i przecudne miejsce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zwroc uwagę na miejscowość Jagniatkow- Jelenia Góra, bo sa 2 hotele o nazwie nad wodospadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel ze Spa w Wieliczce, 13 km od Krakowa - http://hotellenart.pl/ . Jest super! :D Spa na wysokim poziomie, podobnie jak standard hotelu, a ceny bardzo przystępne. Lubię tam jeździć, byłam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesskafe
my mamy w planie niedługo pojechac do http://hotellord.pl/ muszę się wyrwać z koleżankami na przedłużony weekend bo ciągle jest tyle pracy żę trudno wyrobić :) a poza tym obiecałam im że będziemy świętować moje urodziny. Akurat trafiła się w pracy premia więc spokojnie będziemy mogły sobie pozwolić na jakieś atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Hotelu Adam&Spa ( www.adamspa.pl ) i mogę polecić, jest jednym z moich ulubionych. Świetne miejsce na relaks i wypoczynek. Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne. Miejsce w sam raz na weekendowy wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalina
Ja byłam z koleżanką i dzieckiem w SPA Talaria w Trojanowie, z tym że to jest SPA tylko dla kobiet ;) Ale naprawdę polecam, bo mieści się w przepięknym pałacyku, wokół zieleń, cisza i spokój. Mają szeroki wybór zabiegów i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty First w Hotelu Mamaison w Warszawie. Bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yumuś
Uwierzcie mi, nie znajdziecie nic lepszego niż Talaria w Trojanowie! Spa, wellness, natura, pałacowy klimat, wstęp tylko dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa_87
Gorąco polecam Hotel Jantar w Ustce. Byłam tam na romantycznym weekendzie z chłopakiem i bardzo nam się podobało. Klimatyczne i przyjemne miejsce nie tylko dla dwojga, ale również dla całych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu byłam z mamą w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Miejsce jest naprawdę niezwykłe i piękne. Obydwie jesteśmy zachwycone Ustką jak i samym hotelem. Na mamie największe wrażenie zrobiła bardzo rozbudowana oferta spa. Ja natomiast zachwyciłam się basenem bo naprawdę jest spory. Restauracja serwuje pyszne posiłki, a pokoje są przestronne. Atutem oczywiście jest lokalizacja i spacery po plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytkaa
Jak dobry, to UNITRAL w Mielnie rzeczywiście jest tutaj słusznie wypisywany. Świetna jakosć, fenomenalna obsługa, świetne zabiegi, no ja jestem po rpostu po wizycie tam zachwycona - byłam tam pierwszy raz i już wiem, że na sto procent wrócę i to nie raz i nie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Villa Verdi w Łebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×