Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mi mozecie polecic

FAJNY HOTEL ZE SPA NA WEEKEND

Polecane posty

Gość Natka112
Ja również polecam ten zamek, zwłaszcza jeśli jeszcze nie znacie okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, na Zamku w Janowie Podlaskim przepiekne luksusowe spa z prawdziwego zdarzenia, pełen relaksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka119
Podpisuję się pod tym zamkiem! Świetnie tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, zdecydowanie najlepszy- http://hotelsuprasl.com/. Supraśl jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki, więc nie tylko hotel ale i okolica mają wiele do zaoferowania każdemu gościowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel w Wejherowie. Miejsce perfekcyjne na relaks. Piękna okolica, miasto idealne do odpoczynku. Cisza i spokój. Są w nim też ciekawe atrakcje takie jak korty tenisowe i baseny. Wejherowo to magiczne miasto położone tylko 25 km od morza. Więcej dowiesz się na stronie http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w zamku w Janowie Podlaskim na wypadzie babskim, to spa tam to cudo, masaże, zabiegi ireny eris, sauny, rewelacja, no i od nas blisko, do wspomnianego wejherowa miałybyśmy 5 razy więcej drogi, no ale to zależy skąd kto jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zabieg barbados energy w spa w janowie, po prostu bomba dla ciała, pełne ujędrnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Gliwicami w Paniowkach jest Hotel Biały Dom, maja swietna oferte spa, poza tym, jest to najlepsze miejsce do ogranizowania roznego typu imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://palacossolinskich.pl- To jest bardzo fajny hotel. Maja dobrą ofertę spa. DO tego jest tez sporo innych atrakcji. Ładny pałac z zadbanym ogrodem. Pokoje komfortowe i przyjemne. Wszędzie czysto i gustownie. Jedzenie smaczne i świeże. Spokojnie mogę polecić to miejsce czy to na wyjazd we dwoje czy tez na wyjazd z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Jelenią Górę polecam hotel Caspar. Bardzo fajne miejsce. Korzystałam kilka razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Umiejscowienie dobre, obsługa taktowna, znajaca się na rzeczy. Jak najbardziej polecam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Polecam Hotel Wilga -> hotel+spa+sala fitnes= niezapomniane wakacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Ja polecam natomiast hotel Iskra. Bardzo czyste pokoje, lokalizacja niedaleko lotniska za co ogromny plus- jedzenie palce lizać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

taaak! w hotelu Wilga jest ekstra. Ostatnio zatrzymałyśmy się tam z kumpelą po locie. I na prawdę za taką cenę jestem w szoku -bardzo ładny wystrój, klimatycznie, jedzenie ekstra, obsługa przesympatyczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Ja mogę polecić coś bliżej j Warszawy niedaleko Piaseczna -hotel Solec.  W hotelu oprócz możliwości noclegowych jest możliwość  zorganizowania na przykład konferencji. Hotel oferuję  salę  kameralna oraz duża sala dla liczniejszych zebrań. W hotelu jest możliwość rezerwacji online co bardzo ułatwia sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Nie jestem zwolenniczką SPA. Wolę fajne miejsce gdzie można wypocząć i zwiedzić okolicę. W zeszłym miesiącu byliśmy w Katowicach. O tak, polecieliśmy do Katowic. Tam zaraz niedaleko są dwa hotele - Iskra i Wilga i my byliśmy z mężem akurat w Iskrze - czysto i schludnie. Samochód podstawił nam znajomy i mogliśmy parę dni pozwiedzać tamte rejony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

W Zapiecku można odpocząć, świetne miejsce, często do nich wracam. Już chyba ze trzy wakacyjne sezony u nich spędzaliśmy z dzieciarnią. Poza tym że czysto, przyjemnie i przyjaźnie, to też wyżywienie na duzy plus, głodnym się u nich nie będzie chodziło. Super baza wypadowa do Czech czy Niemiec. Dokładny namiar masz na pensjonatzapiecek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Komfortowe pokoje ma Gryf na placu Solidarności (widać sporo na fotkach -gryfgdansk.pl). Klasowo elegancko urządzone wnetrza i najważniejsze dla mnie że jest rzeczywiście posprzątane, pościel pachnąca płynem, a jestem na takie rzeczy przewrażliwiona bo często korzystam z hoteli w dużych miastach i widzę jak niektórzy hotelarze potrafią olewać temat zwykłej higieny która powinna być totalnie poza dyskusją. Tutaj w każdym razie nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też polecam zapiecek byłem tam w ostatni weekend i było super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mam coś idealnego dla Ciebie ;) Hotel Lubicz - https://www.hotel-lubicz.pl/ Rozbudowana oferta spa i to bardzo szeroko. Zabiegi dla kobiet bardzo kuszące i w atrakcyjnych cenach. Zrelaksujesz się od razu tak, że aż nie będziesz chciała stamtąd wychodzić :) Ewentualnie basen, który jest naprawdę spory. A w apartamentach sam luksus i wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niezależnie czy będzie to Gdańsk, Sopot czy Gdynia raczej z noclegami nie będzie problemu, propozycji jest sporo więc coś interesującego będziesz w stanie znaleźć. W Gdańsku np. masz hotel Gryf przy placu Solidarności. Możesz ich wizytówkę zobaczyć na gryfgdansk.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja zdecydowałem się zrezygnować z wyjazdu nad polskie morze albo w góry w tym roku i wybór padł na centralną Polskę. Spędziliśmy pięć fajnych dni w hotelu Podklasztorze w Sulejowie koło Piotrkowa Trybunalskiego. Cisza, spokój, żona wyciągnęła mnie na zabieg w SPA, ja zabrałem ją na rowery i kajaki. A w drodze powrotnej pojechaliśmy do Częstochowy, przejechaliśmy w niecałe półtorej godziny. Polecam tym, którzy chcą odpocząć od zgiełku w "kurortach". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mojej ocenie jednym z lepszych miejsc będzie ośrodek Gryf. Z jednej strony super lokalizacja na klifie, dodatkowo bardzo dobrze zorganizowane miejsce, gdzie można wypocząć z dziećmi, nie brakuje dla nich miejsca do zabawy. Warto sobie sprawdzić ofertę na gryfpobierowo.pl, naprawdę dobre miejsce na udany wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Polecam hotel Mercure w Piotrkowie Trybunalskim. Idealne miejsce na spędzenie weekendu we dwoje. W swojej ofercie poza przytulnymi pokojami posiadają łaźnie piwne i spa. Spędziłam tam wspaniały weekend z ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×