Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakich sklepach robicie zakupy aby wyszło tanio

Polecane posty

Gość gość

W jakich sklepach robicie zakupy,aby tanio wyszło? Ja w carrefourze(podobno jeden z droższych supermarketów). A tak pieczywo na co dzień w piekarni(wiadomo droższe lepsze,ale kto by chodził po samo pieczywo do marketu). Jak coś zabraknie to tak samo tu w małych sklepach. Tygodniowo idzie mi na zakupy 200-300zł/tydzień w zależności co potrzeba kupić. Mięso wiadomo,zamrażam więc mam na dłużej. Zakupy w carrefourze,bo mam najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje w małych sklepikach. Robimy duże zakupy raz na tydzien i musimy sie ogarnąć z tym co mamy. Jedynie mleko i chleb kupujemy codziennie. Kupuję w Biedronce. Jest tanio a poza tym mam ją pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio przerzucilam sie na kaufland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lidl zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Lidlu też jest tanio i mają fajne produkty. Czasem jezdzimy do Lidla na większe zakupy np. Jesli zdarza sie opuścic cotygodniowe zakupy to wtedy na większe do Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zakupy robimy najczesciej w lidlu czasami w netto i biedronce, latamy tak od sklepu do sklepu bo szukamy towarow bez mleka dla meza w sensie nawet kielbase musimy miec sprawdzone,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeparanoje
Hm... Najwiecej kupujemy w Biedronce, ale chleb i wedliny w innym, mniejszym i sprawdzonym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w biedronce jest najtaniej i np ja z rodziną idąc na zakupy w biedronce wybierzemy więcej produktów niż w lidlu, bo tam wydaje mi się trochę drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno kaufland najtańszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o carrefourze? Drożej niż w biedronce,lidlu? Mi się lidl wydaje droższy. Tańszy to on jest ale w niektórych produktach. A tak jak robimy zakupy tak samo na cały tydzień,to myślę że lidl wyniósłby mnie drożej czy biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lidl - jedzenie rossmann, hebe - kosmetyki, chemia złote tarasy - ciuchy deichman, ccc - buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy w lidlu i kauflandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lidl,biedronka i auchan. w cerfurze najdrozej.przynajmniej u nas.chyba ze sa promocje druga rzecz za grosz to wpadamy do carfura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My głównie w Biedronce, (nabiał, produkty suche, słodycze, warzywa i owoce, chemię prawie całą), mięso czy wędliny rzadko kupuję ale jak już to w mięsnym w pobliżu, ryby w rybnym (chociaż te z Biedronki są niezłe, mają malo glazury), pieczywo w piekarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 900200100
tanio to ja kupuje jedzenie dla psa:D c w Lidlu dla nas w Kuflandzie najczęsciej, w Biedrze alkohol, bo tam jest najtanszy nasz ulubiony Johnny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjt
W Biedronce i Leviatanie ponieważ mam najbliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka i netto mięso w tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka bo blisko , Ldl i tesco te 3 sklepy pieczywo typu bułka chałka papierosy cos słodkiego dla dziecka do szkoły w sklepiku po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesco, biedronka i kaufland. Do carrefoura jeżdżę tylko jak jest fajna promocja na art chemiczne czy właśnie coś ciekawego że drugi produkt za grosz. Dla mnie tam jest drogo i mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mięsa i wędliny w sklepie miesnym a pieczywo w piekarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
Biedronka ,Kaufland ,Lidl oo dzisiaj w Kauflandzie kupiłam czekolady Milka za 1,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie o kauflandzie wasze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam robic w kauflandzie zakupy. nie jest zle ale nie pasuje mi wedlina- szubko sie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polo - często taniej niż w Biedrze, zawsze jakieś promocje lub przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pampersy gdzie sa najtansze ale firmy pampers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże zakupy w tesco, czasem biedra, codzienne( wędlina, pieczywo, dodatki) w lewiatanie pampersy jak sa promocje to w tesco 150 szt-79 zł w realu ostatnio za 182 szt-125zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauu
Netto, Aldi i Spar też są bardzo tanie i mają dużo towaru. Z droższych marketów bardzo lubię Simply (grupa Auchan). A pieluchy ostatnio kupujemy z Tesco (są bardzo fajne swoją drogą, ale nie Gaga, tylko tescowe) i używamy naprzemiennie z wielorazowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie kaufland;) tam jest chyba najtaniej. do carrefoura ostatnio poszlam to klelam pod nosem bo wszystko tam jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość511
ja Kufland bo mam blisko i praktcznie wszystko co lubie tam znajdę, slodycze czasem w Lidlu(bo są tansze z tych dobrych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinniethecat
Nie mam jednego, bo robię zakupy w różnych. Ale raczej wybieram markety albo dyskonty (nie delikatesy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×