Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolacja że dwoje pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pomysłu co przygotować Odpadają owoce morza bo ich nie jadamy wogóle i dania z papryka. Chodzi mi o jakieś danie na ciepło, sałatka i deser.tak żeby było to coś sensownego i do siebie pasowało. Mam nadzieję że pomożecie. Bardzo bym sie cieszyła gdyby były to potrawy które po części same sie robia gdyż przy dziecku nie można kilku godzin spędzić w kuchni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carte_blanche
zamow catering :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cateringu. Wolę sama zrobić. Przynajmniej wiem co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini7
Może zrób tarte z brokułami i piersią z kurczaka zapiekaną z serem:D Na spód dasz gotowe ciasto francuskie z biedronki albo kr***e :D A na deser podaj lody z owocami i np muffinami (możesz upiec albo tez kupić) będzie ładnie wyglądało a nie jest pracochłonne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd sie przyznać ale nie robilam nigdy tarty, ani nie jadłam więc to wyzwanie.:D I to normalnie na blasze upiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini7
Najlepiej w takiej okrągłej płaskiej:D Będzie ładnie wyglądało. Nie martw się ja tez dopiero niedawno to robiłam . Bardzo proste i smaczne przy tym właśnie niecodzienne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu autorką
Dzięki. Może spróbuje. Jakoś nigdy nie miałam okazji ale jeszcze jestem młoda więc wiele przede mną. Muszę sie podszkolić bo matka to nie zbyt wiele mnie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na www.bestlunch.pl - tam jest dużo przepisów na fajne dania. Może cukinia z serem mozarella? Sprawdziłam - jest doskonała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k*wa jaka parada spamerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×