Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaMariaMagdalena

sprawa niby prosta facet nie odpisuje

Polecane posty

Gość AnnaMariaMagdalena

Poznałam faceta, miły, wydawał się być zainteresowany. Napisałam do niego na fb w sprawach takich powiedzmy nienarzucających się - odczytał, nie odpisał, czy może być tak, że czeka aż będę online? Oczywiście, jestem na 95% przekonana, żeby dać sobie już spokój, bo po prostu podejrzewam, ze mnie olał. Ale, czy może być tak jak myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcielody
jak nie zrobisz loda to nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
KingaStefankaFanka - właśnie też tak podejrzewam, ale co za cham, żeby nic nie odpisać, kompletnie nic. brak jakiejkolwiek klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie dostał? Wiesz, facet pewien też twierdzi, że niby pisze do mnie mail, na FB, ja nic nie dostaje. wiem, że KŁAMIE. Inaczej bym to miała na poczcie. Ponadto są inne drogi niż mail, drzwi i telefon lub rozmowa osobista. Zrób to samo jak będzie chciał rozmowy z tobą to ciebie znajdzie realnie. Nie wirtulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
mam z nim tylko kontakt na fb - a wiem, że przeczytał, bo się wyświetliło, że "wyświetlono", no chyba, ze to ktoś inny odczytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
tzn. poznaliśmy się przypadkiem, realnie, w takim jednym miejscu gdzie pracuje - poza tym miejscem, trudno go gdzieś spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
Jak mi taki jeden kiedyś nie odpisywał, to sobie dałam spokój. Nie ma rady.nie zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
I to naprawdę jest prosta sprawa. Nie jest aż tak zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
No właśnie i chyba znalazłam potwierdzenie, ale to nic, żyje się dalej! Tego kwiatu to pół światu, o! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet czeka teraz na Twój ruch. Patrzy czy Ty masz poważne zamiary wobec niego. Jak widać nie myślisz o nim poważnie skoro dopuszczasz do takiej sytuacji, widać również, że jak większość kobiet poddajesz się gdy trzeba trochę robić coś samemu a nie dostaje się wszystkiego w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
No ale własnie ja do niego napisałam - on nie odpisał... więc chyba jego kolej! :P A nie chcę wyjść na namolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
Nie słuchaj tego wyżej. Bo bzdury gada. Oczywiscie że zrobiłaś krok do przodu a facet to nie baba, żeby trzeba go było podchodzić i zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to myślenie kobiet albo nic nie robią bo nie chcą być namolne albo same wskakują do łóżka czy Wy nie umiecie wyśrodkować tego i zachowywać się normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
Facet który siedzi i czeka na to aż kobieta ie wykaże jest jakiś przetrącony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
Gościówa - masz rację! :D Zawsze wychodziłam z założenia, że jakoś coś tam można zasygnalizować, ale jeżeli nie ma odzewu, to raz wystarczy i nara! trudno, nie to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie czekajcie na księcia z bajki co wszystko za was zrobi :P tylko, że coraz mniej takich jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa
Już nie wspomnę że odpisywanie na smsy, maile i na face jest po prostu w ramach kulturalnego zachowania. Nie pisz przypadkiem po raz drugi bo wyjdziesz na taką co jej można nie odpisywać a i tak napisze i tak Cię już będzie traktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś szmatą bo takim się nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaMagdalena
a w życiu do niego drugi raz nie napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×