Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzeslaw

Pytanie

Polecane posty

Gość gość
Grzeslaw po pierwsze jesteś mało inteligentny i nie ma o czym z tobą porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co może? sam dzisiaj napisales ze nie chcesz na zaden temat rozmawiac bo cie tyrają i masz to w d***e a teraz jak ta c**a pytasz czemu cie nikt nie lubi wez sie ogarnij czlowieku bo zachowujesz sie jak niedorozwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tu wchodzisz jak nie widzisz ciekawych tematów? zachowujesz sie jak gówniarz który płacze że nikt go nie lubi a jesteś starym wąsatym robotnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że jestem starym wąsatym robotnikiem wcale nie znaczy, że mam obracać flaszkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego ty oczekujesz? sam sie prosisz o hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywie mastera nie kompromituj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ panie Grzegorzu ja też pana lubię, jesteś pan zabawny, otwarty , odważny / stylizacja w damskich fatałaszkach :D / lubie Cię chłopie i już nie ma znaczenia dla mnie Twoja orientacja seksualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go nie lubie jest przygłupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Grzeslawie
niech pan wklei to zdjecie w sukience co kiedys tu juz bylo.Pana fanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubienie lubieniem też nic nie mam do niego ,oprócz tego że nie potrafi pogadać na żaden inny temat niż łachy.To świadczy o ograniczeniu umysłowym,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje że kiedyś najeżdżałeś na polaczków i jesteś zaprzysiężonym wyznawcą,wręcz fanatykiem PO. Nie refolmowalny moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś kolegę ,który non stop napierttalał o swoim rowerze.Wszędzie.Co kupił do niego,ile ma szprychy ,jakie przerzutki itp.Non stop .Poniż\ał wszystkich którzy mają samochody.Nazywał materialistami i kazał przesiadać się na rower.Wszyscy mieli go dosyć ,odwracali się od niego .W końcu został sam i każdy go unika.To samo Grzesław zero innego tematu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że niestety pan Grzesław ma odchyły psychiczne.nie dlatego że nosi damskie majtki ,tylko dlatego że jego wypowiedzi to dno i sto metrów mułu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak "stary dziad "popiertalający w damskich majtkach i pończochach to nie jest normalne .To jest jakieś psychiczne.Chłopie ,niech ci się coś stanie i wezmą cie do szpitala .gwarantuję że będzie polewka na cały i jeszcze dostaniesz skierowanie do psychiatryka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nim nie ma o czym rozmawiać:-o nudzi ,zero elokwencji ,zero inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeslaw,nie widzisz tu innych tematow ?ty nie umiesz rozmawiac na inne tematy.to jest twoj problem .kazdy ma cie dosc wczesniejczy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jełop,zakłada temat i idzie sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×