Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent na roczek

Polecane posty

Gość gość

pytałam matki dziecka to stwierdzila ze jej syn nie ma ulubionej zabawki i ze się interesuje wszystkim i zebym kupila co tam chce wiec nie wiem co kupic, pomysły jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup drewniane takie klasyczne klocki, kazde male dziecko lubi je ukladac. A z drewnianymi roczniak bedzie mial latwo, bedzie mogl ustawiac klocki jeden na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio widziałam ze ma klocki duże plastikowe i obgryza je tylko i rozrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ubran tez ma pelno, bo zawsze cos mu kupuja albo dostają od koleżanek ze starszymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś roczek mojego dziecka, cieszyły ją dosłownie wszystkie prezentym.in hustawka, panel/ stolik, wszelkie zabawki gdzie trzeba dopasowac klocek kształetem do obudowy, rowerek itp. Moim zdaniem prezent wcale nie musi być drogi by takie dziecko cieszył. Będzie się cieszyło ze wszystkiego czego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo plastikowych roczne dziecko nie umie jeszcze zczepiac razem, a drewnianych nie trzeba przyczepiac tylko wystarczy ukladac jeden na drugim. Dlatego sa takie fajne dla dziecka w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on ma pelno zabawek ciężko mi stwierdzić czego nie ma..może drewniane klocki to faktycznie dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża porod
Od ubranek to są rodzice. Jak prezent to ma być taki, by dziecko miało radochę, a wątpię, by roczniak cieszył się z nowej koszulki :/ Mój synek na roczek dostał trampolinę, koparki dwie, taką większą ciężarówkę z przyczepą, rowerek i auto zdalnie sterowane, takie, że siada do niego, a ja go pilotem prowadzę. Super sprawa, fakt, że drogie, bo z tego co widziałam to około 500 zł kosztował, ale to wspólny prezent od chrzestnych. Rowerek też super, sadzam synka i pcham. Synek ogólnie uwielbia wożenie, zabawę w ogrodzie, na świeżym powietrzu, więc prezenty trafione. Aaaa i pistolet do baniek mydlanych. Majątku nie kosztuje, a chyba każdy taki maluch za tym szaleje. Moje w każdym razie jak widzi bańki to piszczy z radości :) Pieska takiego do ciągania po podłodze jeszcze dostał i wesołe jajeczka. Wyciągnę mu te jajeczka i dziecka nie ma. A pieska jak na smyczy prowadzi po pokoju, jaki dumny jest wtedy, tak idzie z podniesioną głową i co chwilę główkę odwraca i patrzy, czy piesek za nim idzie :D Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jateż bym stawiała właśnie na drewniane klocki, pistolet na banki mydlane, hustawke zawieszana na futrynie, twarde ksiazeczki, jezdzik, plansza do układania klocków- że klocek musi złożyć do dziury o odpowiednim kształcie ale puzzle piankowe działające na podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma pełno zabawek to może jakiś praktyczny gadżet? moje dziecko skończyło 2 msce temu roczek i od koleżanki dostaliśmy kubeczek aventu 360 stopni:) bardzo fajna rzecz przygotowująca do nauki picia z normalnego kubka czy szklanki. a od dziadków dostaliśmy rowerek biegowy, też się super sprawdził. więc to już zależy jaki masz budżet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaKraska
Zobacz na http://gagalu.pl/ :) Mają piękne rzeczy :) Ja ostatnio kupowałam koc na prezent i to zdecydowanie najlepszy prezent jaki kiedykolwiek kupilam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypka88
wiesz co ja proponuję zabawki drewniane na avans.pl są ciekawe propozycje, kolejki, cymbałki, na prawdę warto tam zajrzeć, ja tam kupowałam bratankowi właśnie taką kolejkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geha88899
Zawsze ten sam problem. Co można kupić dziecku na roczek. A raczej bardziej jest toi prezent dla rodziców niż dla samego dziecka. Jeśli nie macie kompletnie weny na taki prezent to polecam zajrzeć na stronę http://bralbym.to/przewodnik/prezenty-na-roczek-dla-dziecka/ Gdzie jest cała masa takich właśnie prezentów specjalnie na tą okazję. Myślę że każdy znajdzie coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam siostrzenicy zabawkę edukacyjną i ciepły dwustronny kocyk na tublu.pl. To taki wiek, że dziecko jest ciekawe świata. Jej mama była zadowolona. Z resztą, kiedy tylko się z nimi widzę, prezenty są w użytku, więc się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaNowaczek
Moim zdaniem najlepszym prezentem są zabawki rozwijające zdolności psycho-ruchowe u dziecka. Przykładowo dobrze to zadanie spełniają takie klocki drewniane http://wciemnosci.com.pl/prezent-na-roczek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżAnki
Uważam, że bardzo fajnym pomysłem na roczek sa kolorowe pufy kostki np. ze wzorem literkowym lub innym dziecięcym. Przy takiej pufie dziecko bezpiecznie stoi, może na niej siadać, bawić się nią jako elementem konstrukcyjnym, gdy podrośnie. Najważniejsze, że pufa nie ma żadnych ostrych krawędzi więc jest bezpieczna. Kupiłam takie mojej chrześnicy: http://pufy.pl/pufy/313-kostka-modern-plusz.html Materiał milutki bo z pluszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był rowerek trójkołowy i stolik narzędziowy. My wykupiliśmy synowi ubezpieczenie na życie-niby głupota no bo co może zrobić roczne dziecko jednak się przydało. Syn niestety ale ma "pomysły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×