Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczona nieznajoma

Matka

Polecane posty

Gość Zrozpaczona nieznajoma

Mówią że matka jest najlepszym przyjacielem, że wspiera pomaga i kocha bezwarunkowo. Ja jednak nie moge tego powiedzieć o swojej która zatruwa mi życie i wpadlam przez nia w depresję. Od dziecka tak bylo.... jest tyranem ktory nie znosi sprzeciwu. W przeciwnym wypadku wpada w szal. Chce sterowac moim życiem.... najgorsze jest to że od narodzin mojego synka, a ma juz 5 lat, zachowuje sie jakby miala do niego wieksze prawa niż ja. Na każdym kroku probuje mu wmowic ze ona daje mu wszystko co najlepsze a ja nie. Proby zerwania z nia kontaktu nic nie daja. Jak sie nie odzywam to dzwoni, ja nie odbieram, przyjezdza i robi wielkie awantury. Powiedzialam jej ze jak jeszcze raz przyjedzie i bedzie chciala synka mojego to wezwe policje bo do tej pory bez tego nie obywalo sie. Nie dziala to na nia ani proby rozmowy ani straszenia. Nie wiem co mam zrobic ale juz nie mam sily. Boje sie kazdego telefonu, dzwonka do drzwi! Mieszkam od niej ok 60 km a boje sie jak nie wiem. Nie mam juz poprostu sily. Doradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosto i dosadnie jej powiedz ze nie życzysz sobie kontaktów i tyle. możesz tez wyprowadzić się do australii, niezapowiedziana raczej nie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×