Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kompleks malego tylka FOTO

Polecane posty

Gość gość

Prosze o szczera ocene. Czy moj tylek moze uchodzic za seksowny? Mieszkam za granica i widzac dookola mase dziewczyn i kobiet z pelnymi ksztaltami i kraglymi pupami, nabawilam sie ogromnych kompleksow w zwiazku z moja figura. Tutaj faceci nie zwracaja uwagi na cycki czy ladna twarz. Liczy sie przede wszystkim D U P A, a potem dlugo, dlugo nic :/ Dodam, ze mam 31 lat, 160cm, 50kg http://postimg.org/image/nlm7jatx7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo seksowna d*pcia przyjezdzaj tutaj, bedziesz miala wziecie (i rzniecie) jak sie patrzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za podbudowanie mnie :) Ale jesli udaloby mi sie moj tylek rozbudowac cwiczeniami, to byloby lepiej, prawda? Ale czy jest to mozliwe? Cwicze juz od kilku ladnych miesiecy (HIIT, przysiady, wykroki z ciezarkami) i zarowno tylek jak i cale cialo mi sie ujedrnia, ale niestety rozmiar jaki byl taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,do tego zestawu dołącz martwy ciąg-nawet ze sztangą tzw.fit jak na body pump ;) Ja na tej sztandze robie narazie 20kg;) Do tego "dzień dobry" I przysiady głębokie :P łatwiej je wykonać przy pomocy piłki gimnastycznej ;) A efekt? Zacny tyłek ;) Rozmiaru to chyba się aż tak bardzo nie da zwiększyć,ale ładnie podnieść pośladki tak ;) Ja cierpiałam na płaskod***e ;) Teraz lepiej jest ;) I też cwicze od paru miesięcy,a wykroki robie z ciężarkami w dłoniach ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam kompleks biustu z którym się nie da nic zrobić :( Bo nie powiększe go optycznie poprzez cwiczenia... :/ wszystko poprawisz,oprócz cycków... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kahahaha - dzieki za odzew i rady. Moj tylek - jak widac - specjalnego podnoszenia nie wymaga, ale jak spojrzec z boku, to pewnie bylby zakwalifkowany jako plaskod***e wlasnie :( Mowisz, ze rozmiaru nie da sie zmienic. No to klops :( Co do cwiczen, to wykonuje je w domu i niestety nie posiadam sztangi, a chodzic na silownie nie lubie (taki ze mnie dzik). Ciekawa jestem, czy robienie takiego jakby 'przysiadu' jak w martwym ciagu, tylko z odpowiednio ciezkimi hantlami w obu dloniach, daloby podobny efekt? A co do biustu, to on naprawde nie jest wyznacznikiem atrakcyjnosci kobiety (a przynajmniej nie zawsze). Jesli cwiczysz i masz ladna sylwetke, to maly biust jest znacznie mniejszym mankamentem niz maly tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyłek to ani hiit ani wykroki, tylko zupełnie inne ćwiczenia. Już chyba kiedyś tu linkowałam: www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/dispelling_the_glute_myth Po lewej masz opis i wskazówki co i ile ćwiczyć, po prawej filmiki poglądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto masz 31 lat a glupias jak nie wiem co :P az wstyd normalnie. I jesczze swoje prawie nagie zdjecie dajesz do neta, okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty musisz się podobać każdym mijającym cię spodniom, a raczej idącym za tobą? Jesteś pewna, że to nie czeski błąd w wieku zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za link do artykulu. Teraz wiem tyle, ze moja jedyna nadzieja sa cwiczenia na nizsze partie posladkow. Musze troche poszperac, zeby zobaczyc, ktore to sa. I nie, nie zrobilam bledu podajac wiek, ani nie jest mi wstyd. A dlaczego niby mialoby mi byc wstyd? Wstawilam zdjecie sylwetki, bez twarzy, proszac o opinie i porady. Czy dbanie o figure po trzydziestce to cos nienormalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość,który stwierdził,że wykroki i chyba martwy tam było nie na pośladki? sory,ale ja efekt mam;) Bo niby po jakich ćwiczeniach mam podmwiesione pośladki? skoro robie w tyg.takie ćwiczenia: 1x w tyg.przysiady głębokie 1x w tyg.pompki 1x w tyg.martwy 1x w tyg. dzień dobry 1x w tyg.pompki francuskie 1x w tyg.arnoldki 1x w tyg.rozpiętki na bosu 1x w tyg.rozpiętki na maszynie rozpiętki odwrotne 1x w tyg.wiosłowanie ze sztangą 1x w tyg.wiosłowanie hantlami 1x w tyg.wykroki 1x w tyg.ćw na bramce 1x w tyg.ćw.na barki na maszynie 1x w tyg.ćw na nogi na maszynie siedząc 1x w tyg.leżąc 3x w tyg.brzuszki 1x tyg.wspięcia na palce na bosu 3x tyg.po 2ćw.na piłce-krążenie bioder jak ja nazywam marionetka 1x w tyg.wzniosy rąk bok/przód z hantlami 1x w tyg.równoczesne odrywanie prawej ręki i lewej nogi od ziemi leżąc na brzuchu. do tego 5min wiosełek na start plus 10min bieżni na koniec. hmmm.pewnie mam efekt podniesienia i uwypuklenia tyłka po ćwiczeniach z hantlami? ;) A to powiedz mi gościu skąd ból pośladków po treningu na którym robiłam wykroki i martwy?bo na całej reszcie treningu ćwiczylam ręce? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, ze nie wiem jak cwiczyc i nie mam nikogo, kto moglby udzielic mi instrukcji. Wiem, ze na silowni sa instruktorzy, ale oni - za darmo - nie poswieca mi wystarczajaco duzo czasu. Jakas opcja bylby pewnie partner/partnerka do cwiczen, ale po pierwsze nie mam nikogo takiego, a po drugie nie chce uzalezniac swoich treningow od drugiej osoby. Do tego dochodzi moja ogolna niechec do miejsc publicznych i tlumu. Mieszkam daleko - w Arizonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak.ja też miałam opory,żeby tak sobie wejsc na silke i Poćwiczyć ;) Nie stać mnie w chwili obecnej na ćwiczenia z trenerem 2-3x w tyg.koszt jednych zajęć 50zł plus karnet na siłownie. wybrałam opcje plan treningowy układany właśnie przez trenera plus 4spotkania na opanowanie techniki ;) Trener jakoś magicznie mnie zaprogramował,że mialam gdzieś tych ludzí co ćwiczą obok ;) Nie miałam tak,że ćwiczyłam na osobnej salce do treningów personalnych gdzie byłam ja i trener i nikt więcej.. i bardzo dobrze bo jakby tak było to po tych 4spotkaniach nie wylazłabym tam gdzie ćwiczą niemal sami faceci ;) Cwiczyłam sobie sama przez 1,5mies.następnie zmieniałam trening na mocniejszy ale wtedy już brałam 3spotkania. obecnie ćwicze z drugim planem samiuśka ;) Trenerzy mają dar do przekonywania najtrudniejszego zawodnika do działań i do pozbywania się lęków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co właściwie uważasz za martwy ciąg ? bo do niedawna martwym ciągiem nazywano skłony w przód na prostych nogach z obciążeniem w rękach, w tym wypadku pracują mięsnie kręgosłupa w okolicy lędzwiowej a obecnie widze ,że wiele osób martwym ciągiem nazywa półprzysiady, na prostym kręgosłupie, to ćwicznie też jest na mięśnie kręgosłupa, ale też na uda, posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.równoczesne odrywanie prawej ręki i lewej nogi od ziemi leżąc na brzuchu. i przysiady też są na pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię powiedzmy,że ten martwy ;) "a obecnie widze ,że wiele osób martwym ciągiem nazywa półprzysiady, na prostym kręgosłupie, to ćwicznie też jest na mięśnie kręgosłupa, ale też nauda, posladki" Tak,przysiady i odrywanie też na pośladki ;) Tylko widzisz ja ćwicze 3x w tyg. pierwszy trening to na posladki właśnie ćw.wspomniane powyżej,drugi trening tylko wykroki i martwy na tą partie-i po tym treningu 2dni na Tyłku usiąść nie mogłam :D więc te dwa cwiczenia akurat najbardziej działają ;) A na 3maszyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kumpla kulturyste,akurat wczoraj zeszło na tematy silowniane... i mówi,że wszystkie ćwiczenia typu martwy,dzień dobry wpływają na tyłek ;) Do tego przysiady i wyroki-to też jakby przysiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dodatek ostatnio zauważyłam coś komicznego :D że oglądam mój tyłek w szybach sklepowych i samochodowych :D Ja wiem,że to śmieszne,ale ja zawsze miałam płaskod***e ;) Więc "podziwiam" ale w sumie kulturysta mnie upspokoił mówiąc,że to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obraziłam się na kafe
To ja kahahaha.niby mi poszły posty a ich nie widać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleks waskiej glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×